Serbentautas / Namai
Reitingas: +1,17
Parašė komentarų: 2003

Įvykiai

2019-06-13 17:35
Ištrintas komentaras
Efes vietoj Fenerio? :D
2019-06-13 17:34
Ištrintas komentaras
Efes vietoj Fenerio? :D
2019-05-28 19:25
Ištrintas komentaras
Tai sakai Neptūnas nugalėtų Žalgirį?
2019-05-28 19:24
Ištrintas komentaras
Tai sakai Neptūnas nugalėtų Žalgirį?
2019-04-16 17:04
Ištrintas komentaras
Visi turi suprasti, kad Žalgiris negali likti TIK su Eurolyga. Komanda žaisdama 80-85 oficialias rungtynes per sezoną negali sumažinti jų iki 34 + KMT ir LKL atkrintamosios. Net žaidėją viliojant į komandą jis jau gali projektuotis, kad per sezoną sužais dvigubai mažiau minučių dėl mažo rungtynių skaičiaus. O ir treniruotis reiktų dvigubai daugiau. Kas nori per savaitę treniruotis 10 kartų ir žaisti 1, retkarčiais 2 rungtynes?

Tikėtis, kad Eurolyga išsiplės už tų 5-10 metų irgi negali, nes ten komandų skaičiaus didinti praktiškai neįmanoma kol lyga nėra visiškai uždara ir jos visos komandos dar nėra atsisakiusios nacionalinių čempionatų. O ir kuo daugiau komandų, tuo sunkiau ją padaryti uždara. Juk dar didesnis rungtynių skaičius dar labiau tankintų komandų tvarkaraštį kurios patenka į EL vienam sezonui iš nacionalinių čempionatų (ACB, ABA, Vokietija, VTB).

Jei komandų tarkim 24, koks tikslas likus 5 turams CSKA (užsitikrinus 1 vietą) žaisti prieš Buducnost (užsitikrinusi paskutinę vietą)? Ar skirtyti į vakarų/rytų konferencijas ir vėl grįžinėti prie seno formato su 4 grupėm po 8 komandas? Nesąmonė.

Ar visos komandos turėtų nerungtyniauti savo čempionatuose? Ar tikrai Gran Canaria, Khimki, Bayern norėtų labiau rungtyniauti tarpusavyje ir palikti savo stiprias ACB, VTB bei Vokietijos lygas?

Atsisakyti nacionalinio čempionato reg.sezono ir drastiškai mažinti rungtynių skaičių klubams neturėtų būti naudinga ir finansiškai. Mažesnis rungtynių skaičius = mažesnis matomumas = mažiau rėmėjų.

Sirgaliai pagrinde dviejose stovyklose – arba nelabai svarbu ir tegul daro Žalgiris kaip jam geriau arba nusiteikę priešiškai dėl to, kad realiai būtų spjaunama Lietuvos krepšiniui/lygai į veidą.

Žaisti tik nuo atkrintamųjų? O jei Rytas laimi čempionatą? :D Kitąmet vilniečiai galės žaisti tik nuo atkrintamųjų, o Žalgiris žais 4 ratus? Ne. Žalgiriui net ir nelaimėjus čempionato vis tiek kitąmet jam vieninteliui leistų žaisti tik atkrintamosiose. Ir kurioje vietoje LKL ir KMT turnyrų atkrintamosiose padėtumėt Žalgirį? Pernai laimėjo tai dabar startuos 1-oje ir žais prieš 8 ? Pvz Rytas dėl geros vietos atkrintamosiose turės kautis 34 rungtynes, o Žalgiris ten pateks for free ir dar 1?

LKLe po dvi latvių bei estų komandas? Smagiau žiūrėt į latvių/estų žaidėjus nei į savus/jaunus (nors ir žemesnio lygio) ? Ir kodėl tos 4 latvių/estų komandos turėtų nusigręžti nuo savo lygų bei likusių klubų ir varžytis LKL? Kodėl turėtų žaisti su Jonava, Nevėžiu, Prienais vietoj savo vietinių komandų?

Esmė yra, kad Žalgiriui tereikia nuimti ~10 rungtynių ir būtų problem solved. Tik klausimas kaip?

Variantai nebent keisti LKL formatą arba pagrindiniams Žalgirio žaidėjams žaisti LKL kas kokias trečias rungtynes.

Milašius nori padaryti 12 komandų ir 3 ratus. Trečiam rate namie žaistų komanda turinti tarpusavio pranašumą iš pirmų dviejų ratų. Tai gaunasi, kad jei Jonava pirmus du ratus visiems pralaimėjo, tai paskutiniame sezono trečdalyje nebežais namie? :D Paskutinės sezono rungtynės namie Vasario mėnesį ir likusius mėnesius išvykose? :)

KMT praėjusių metų finalininkai galėtų kitąmet startuoti nuo pusfinalio. Minus 1 rungtynės.

LKL reg.sezono nugalėtojai atkrintamąsias pradėtų nuo pusfinalio? Ketvirtfinalyje iki 3 pergalių žaidžia antra-septina / trečia-šešta / ketvirta-penkta (nebepatenka 8-ta komanda). Tokiu atveju Žalgiris stengtųsi užimti pirmą vietą reg.sezone ir sutaupyti 3 rungtynes.

Bet iš kitos pusės EL reg.sezonas irgi jau būna pasibaigęs ir jei nepatekai į ketvirtfinalį tai jau ir taip žymiai laisvesnis esi pavasarį.

Kaip bebūtų, Žalgiris negali be LKL. Ne tik be likusio per mažo rungtynių skaičiaus. Neužmirškit fakto, kad Žalgiris LKLe atstatinėja savo žaidėjus po traumų, įgauna ritmą, išbando naujus derinius, apšaudo jaunimą, atgauna pasitikėjimą po blogų serijų Eurolygoje.
2019-04-16 16:43
Ištrintas komentaras
Visi turi suprasti, kad Žalgiris negali likti TIK su Eurolyga. Komanda žaisdama 80-85 oficialias rungtynes per sezoną negali sumažintų jų iki 34 + KMT ir LKL atkrintamosios. Net žaidėją viliojant į komandą jis jau gali projektuotis, kad per sezoną sužais dvigubai mažiau minučių dėl mažo rungtynių skaičiaus. O ir treniruotis reiktų dvigubai daugiau. Kas nori per savaitę treniruotis 10 kartų ir žaisti 1, retkarčiais 2 rungtynes?

Finansiškai klubams taip pat nenaudinga. Mažesnis rungtynių skaičius = mažesnis matomumas Lietuvoje = mažiau rėmėjų.

Sirgaliai pagrinde dviejose stovyklose – arba nelabai svarbu ir tegul daro Žalgiris kaip jam geriau arba nusiteikę priešiškai dėl to, kad realiai būtų spjaunama Lietuvos krepšiniui/lygai į veidą. Dar ir jaunimas praktiškai nebegautų minučių.

Žaisti tik nuo atkrintamųjų? O jei Rytas laimi čempionatą? :D Kitąmet vilniečiai galės žaisti tik nuo atkrintamųjų, o Žalgiris žais 4 ratus? Ne. Žalgiriui net ir nelaimėjus čempionato vis tiek kitąmet jam vieninteliui leistų žaisti tik atkrintamosiose. Ir kurioje vietoje LKL ir KMT turnyrų atkrintamosiose padėtumėt Žalgirį? Pernai laimėjo tai dabar startuos 1-oje ir žais prieš 8 ? Pvz Rytas dėl geros vietos atkrintamosiose turės kautis 34 rungtynes, o Žalgiris ten pateks for free ir dar 1?

Rištis tik prie Eurolygos irgi negali, nes ten komandų skaičiaus didinti praktiškai neįmanoma kol lyga nėra visiškai uždara ir jos visos komandos dar nėra atsisakiusios nacionalinių čempionatų. O ir kuo daugiau komandų, tuo sunkiau ją padaryti uždara. Juk dar didesnis rungtynių skaičius dar labiau tankintų komandų tvarkaraštį kurios patenka į EL sezonui iš nacionalinių čempionatų (ACB, ABA, Vokietija, VTB).

Ar visos komandos turėtų nerungtyniauti savo čempionatuose? Nes ar tikrai Gran Canaria, Buducnost, Khimki, Bayern norėtų labiau rungtyniauti tarpusavyje ir palikti stiprias ACB, Adrijos, VTB bei Vokietijos lygas?

Ir jei komandų tarkim 20-24, koks tikslas likus 5 turams CSKA (užsitikrinus 1 vietą) žaisti prieš Buducnost (užsitikrinusi paskutinę vietą)?

Ar skirtyti į vakarų/rytų konferencijas ir vėl grįžinėti prie seno formato su 4 grupėm po 8 komandas? Nesąmonė.

Po dvi latvių bei estų komandas? Smagiau žiūrėt į latvių/estų žaidėjus nei į savus/jaunus (nors ir žemesnio lygio) ? Ir kodėl tos 4 latvių/estų komandos turėtų spjauti savo lygoms/likusiems klubams į veidą ir varžytis LKL? Kodėl turėtų varžytis su Jonava, Nevėžiu, Prienais vietoj savo vietinių komandų?

Esmė yra, kad Žalgiriui tereikia nuimti ~10 rungtynių ir būtų problem solved. Tik klausimas kaip?

Variantai nebent keisti LKL formatą arba pagrindiniams Žalgirio žaidėjams žaisti LKL kas kokias trečias rungtynes.

Milašius nori padaryti 12 komandų ir 3 ratus. Trečiam rate namie žaistų komanda turinti tarpusavio pranašumą iš pirmų dviejų ratų. Tai gaunasi, kad jei Jonava pirmus du ratus visiems pralaimėjo, tai paskutiniame sezono trečdalyje nebežais namie? :D Paskutinės sezono rungtynės namie Sausio mėnesį ir likusius mėnesius išvykose?

KMT praėjusių metų finalininkai galėtų kitąmet startuoti nuo pusfinalio? Minus 1 rungtynės.

LKL reg.sezono nugalėtojai atkrintamąsias pradeda nuo pusfinalio? Ketvirtfinalyje iki 3 pergalių žaidžia antra-septina / trečia-šešta / ketvirta-penkta (nebėra 8-tos komandos). Tokiu atveju Žalgiris būtų suinteresuotas užimti pirmą vietą reg.sezone ir sutaupyti 3 rungtynes.

Bet iš kitos pusės EL reg.sezonas irgi jau būna pasibaigęs ir jei nepatekai į ketvirtfinalį ten tai jau ir taip žymiai laisvesnis esi pavasarį.

Ir kaip bebūtų Žalgiris negali be LKL. Ne tik be likusio per mažo rungtynių skaičiaus. Neužmirškit fakto, kad Žalgiris LKLe atstatinėja savo žaidėjus po traumų, įgauna ritmą, išbando naujus derinius, apšaudo jaunimą, atgauna pasitikėjimą po blogų serijų Eurolygoje.
2019-04-16 16:14
Ištrintas komentaras
Pritariu
2019-03-08 16:31
Ištrintas komentaras
Dėl Žalgirio ir kitų lietuvių Europoje ar NBA tikrai matosi tas pučiamas burbulas, bandoma lysti į subinę ir visus aukštinti.

Pvz Valančiūno vidurkiai 15pts, 9reb. Sužaidžia rungtynes 12pts,8reb, antraštė "Solidžios Valančiūno rungtynės, flirtavo su dvigubu dubliu". Nu nesąmonė. Dar - NBA visur kartoja video kai Valančiūnas gauna ganėtinai įspūdingą blogą nuo Westbrook\'o, bet lietuvos žurnalistai tai ignoruoja, nes tai nenaudinga mūsiškiams. Žalgiris pralaimi Eurolygoje. antraštė

Žalgiris garbingai kovojo". JV, Domantas yra puikūs žaidėjai, Žalgiris puiki komanda, bet taip kaip juos aukština krepšinio portalai ar pvz LNK žinių mergina tai vemt verčia. Atrodo eilinis žmogus jau pradeda galvoti, kad Domantas ir JV NBA lygoje superžvaigždės.
2018-11-29 11:34
Ištrintas komentaras
Nu kas per grybiškas klausimas - kaip širdies reikalai? Ir kai jau Kuzia pasakė, kad nenori komentuoti ir dar sugebėk paklaust ar italė kokia neapsuko galvos.

GĖDA ŽURNALISTAMS !
2018-10-12 16:10
Ištrintas komentaras
STRAIPSNIO PAVADINIMAS FAKE. Nes tai nebuvo slaptas įrašinėjimas ir niekas to nesakė. Tiesiog buvo klaida.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos