shannon_brown / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 171

Įvykiai

2014-08-20 17:17
Ištrintas komentaras
BoW WoWRytfaniai vėl euforijoj, rėkauja, tipo "galinga" sudėtį surinkę, bet kaip tesias serija metai iš metų, taip ir tesias, šiais metais vėl nieko gero nenusimato. Užtenka palygint Žalgirio priekį su Ryto ir matosi skirtumai :S O apie Žalių amerikiečius neverta net kalbėt, NBA žaidėjai surinkti, ko nepasakysi apie rytą. Visi staugė, kad Žalgiris nesugebėjo Leslie paimt, bet jam sudeties niekas ir nesiūlė, nes buvo paimtas Andersonas, 3x tikriausiai geresnis.


taip, jam sudėties niekas nesiūlė.... :)))

Rytas yra nukraujavęs ir toliau kraujuoja, nes biudžetas daar sumažėjo... ko jūs norit, kai Rytas dabar turi vos ne vienodai litų su tuo pačiu Neptūnu.
2014-01-29 12:14
Ištrintas komentaras
kuo toliau tuo juokingiau jau darosi ateit ir paskaityt komentarus :)) pralaimi su šūdais sumaišo, laimi vėl šūdais apmėto :)

galėčiau taip pat ant žalgirio stumti, net dar labiau, nes LKL'e matau jums labai sekasi, o ir Eurolygoj jau beveik top8 esate :) aš asmeniškai jau geriau matysi kaip mano komanda laimi, kad ir eurocupe ar eurochallange, bet ne žiūrėsiu kaip nuo visų iš eilės pasikrauna mano komanda, nors palaikysiu ją ir tokiu metu kai jai bus ir dar sunkiau negu pernai ar šiemet. Žalfaniai.... susitvarkykit pirma savo kieme problemas, kurių tikrai daugiau negu pas Rytą, tada turėsit bent priežasčių pastumt ant Ryto, o dbr jūs esat kietesni tik dėl to, kad degraduojat elitinėje lygoje vienu laipteliu aukščiau negu buvo Rytas....
2014-01-08 11:53
Ištrintas komentaras
BASKET__NEWScia taspac ,kad si sezona zali eurolyga laimetu, nesuprantu juk kaip gali js tiketi ,kad lkl laimes, juk nera sancu,beto eurocupe nieko gero nepasieks nu kokie astunti bus geriausiu atveju, o vtb gali ketvirta vieta uzimti yra sancu.


man labai įdomu kiek šansų turi žalgiris laimėt lkl'a :) nekalbu jau apie tai, kiek šansų turi iškovot bent vieną pergalę EL top16 :)))


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos