slubis / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 318

Įvykiai

2013-09-05 13:11
Profesionalus komentaras
Visiškai sutinku dėl krepšininkų psichologijos. Mano nuomone profesionalūs krepšininkai turi dirbti ne tik su savo fiziniais duomenimis, žaidimo technika, kuriems samdosi asmeninius trenerius, bet taip pat ir su savo psichika. Manau kiekvienas profas, ypač tas, kuris nesusitvarko su jauduliu, turėtų suvokti, kad treniruoti savo protą ir psichiką yra lygiai taip pat svarbu, kaip treniruoti savo kūną.
2013-09-05 11:24
Ištrintas komentaras
Visiškai sutinku dėl krepšininkų psichologijos. Mano nuomone profesionalūs krepšininkai turi dirbti ne tik su savo fiziniais duomenimis, žaidimo technika, kuriems samdosi asmeninius trenerius, bet taip pat ir su savo psichika. Manau kiekvienas profas, ypač tas, kuris nesusitvarko su jauduliu, turėtų suvokti, kad treniruoti savo protą ir psichiką yra lygiai taip pat svarbu, kaip treniruoti savo kūną.
2013-08-02 13:12
Profesionalus komentaras
Turėti tik vieną tikrą įžaidėją rizikinga, čia ne rinktinė, kuri sužaidžia čempionatą, kuris trunka dvi savaites. Komanda turės žaist visą sezoną, o jeigu traumos, o jeigu vienintelis įžaidėjas nepritaps komandoje ir prastai žais? Manau čia gali būti viena iš pagrindinių komplektavimo klaidų. Dėl centrų, tai puolime iš jų daug tikėtis neverta, bet tikėkimės, kad atidirbs savo darbą bent gynyboje. Vis dėl to norėjosi į priekinę liniją bent vieno atletiškesnio, šoklesnio žaidėjo, stipraus kovotojo dėl kamuolių ir metimų blokuotojo. Dabar susidaro įspūdis, kad priekinė linija bus kiek "minkštoka", ypač PF grandis. Jelovacas ir Dilys puolime gal ir neblogi bus, bet kaip su gynyba, neaišku... SG grandis, galima sakyti tikrai stiprios Eurolygos komandos lygio. SF tikrai, kaip kas iš komentatorių, tikrai nenurašyčiau. Joje yra žaidėjai, kurie viena vertus, kol kas dar nieko daug neįrodė, kita vertus, kurie potencialiai gali sužibėti. Ypač daug vilčių dedu į Bendžių, jis tikrai turi potencialo tapti vienu iš lyderių. Orelikas - tai tamsus arkliukas, sunku kažką prognozuot apie jį: gali ir gerai žaisti, bet gali ir ant suolo sėdėt. Matyt priklausys nuo šių faktorių: jo tikrojo meistriškumo (ar atitikts aukštesnį lygį), jo paties darbštumo ir požiūrio į darbą, be trenerio, ar pasitikės juo, ar duos minučių, ar jis atitiks jo filosofiją ir žaidimų schemas.
2012-09-14 00:27
Profesionalus komentaras
Galiu sutikt, kad Lietuvos Rytui bus sunku, nes kiek pajegesnis zaidejas, kuris visus lenkia meistriskumu - tai Seibutis. Be to Neptune jam yra stiprus priesininkas Gailius, kuris gaudamas daug laiko zaisti, gali tapti tikra tasku darymo masina. Visii kiti Lietuvos Ryto zaidejai - europos vidutiniokai ir nematau,kad jie butu daug aukstesnio lygio nei Neptuno zaidejai. Pranasuma gali tureti Lietuvos rytas daugiau susizaidimo prasme, galbut ir treneriai geresni Lietuvos ryto yra.

jonceblembaAnonimasNors as ir uz Zalgiri, bet jus debilai, sansu, kad Neptunas nuvers ryta nuo finalo yra be gali mazai, kas tas Andriuskevicius? Bebdrai paemus nulis, tik Neptunui neblogas, bet nedaugiau, jiems dar ir 3 vieta toli grazu negarantuota.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltEsme tame kad grandai si sezona rungtynes los tik isvykose. Rimtas komandas renka Neptunas, Siauliai ir Rudupis. Rytas, mano akimis ryskiai suslpnejo, prarado 2 lyderius ir gynybini ramsti. Priekis apskritai labai silpnas, tikras centras tik Samardziskis, PG irgi tik viena tikra turi - serbu vaika. Taip kad visai galimas dalykas kad gale sezono pergaliu % pas ryta bus mazesnis uz pvz Siauliu ar Neptuno. O atkrintamosiose irgi visko gali buti, traumos ir t.t.Juk ryta ir Zalgiri Rudupis ar Siauliai praktiskai kiekvienais metais nors po karta namuose iveikia. Taip kad sis LKL sezonas nusimato ziauriai idomus.
2012-09-03 23:40
Ištrintas komentaras
Del Busmos, tai mano nuomone gali buti kelios priezastys, del kuriu jis nelabai zais Neptune: pirma, tiksliai nezinau, bet gali but, kad turi galiojanti kontrakta su Brescios klubu, antra, nors ir neturetu kontrakto, Italijos net ir antroj lygoj jam butu naudingiau ir ne tik finansiskai, nes gerai ten zaidziancius zaidejus, ypac centro puolejus isgraibsto auksciausios Italijos lygos klubai. Arba su tuo paciu Brescia gali patekti I Seria A. Todel jam ten yra didele tikimybe buti pastebetam stipraus klubo., zaisti stiprioje lygoje.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-08-22 22:15
Profesionalus komentaras
Sagenai, o ko cia nesutikt? As ir neneigiu, kad jie jauni, tik manau, kad geriausiu atveju jie vistiek taps stipriais vidutiniokais. Bet jaunu zaidejo, greiciausiai planuodamas i ateiti, Siauliu klubas eme ir daugiau, tai, pvz., tas pats Ruzgas, Gvezdauskas, Siksnius ir kiti. Bet kai zaidejai pasiekia stpraus vidutinioko lygi, jie islekia ten kur jiems daugiau moka ir tai yra normalu. Nes matyt patys zaidejai jaucia, kad baisiai kazkur jau nepatobules, todel kol dar pakankamai jauni naudojasi proga uzsidirbti pinigu. Nenorejau savo komentaru pritarti tiems, kurie teigia, kad Siauliai neplanuoja i ateiti, o tik parasyti, kodel jiems vis is naujo ir is naujo tai reikia daryti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-08-22 22:15
Profesionalus komentaras
Suprantat kaip yra su tomis kalbomis. Rinkti jaunus zaidejus tai jie bande. Juk pasirase ir su keliais ukrainieciais, Juciku, Ramasausku, kitais jaunais lietuviais. Bet visgi bukim realistai, kad tokiam klubui kaip Siauliai yra sunku pritraukti geriausius talentus, kuriuos sugraibsto kur kas turtingesnes komandos. Tie Siauliu jaunieji zaidejai tampa geriausiu atveju stipriais vidutiniokais, o dauguma nepateisina vilciu, todel ir tenka formuoti komanda is naujo, viliantis, kad nauj zaidejai labiau pasiteisins.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-08-13 14:13
Profesionalus komentaras
Įdomu, kaip bus po ispanų dominavimo Europoje eros. Mano nuomone jau nebebus tokios dominuojančios rinktinės. Ispanai, nors ir nubyrėję liks vistiek labai stiprūs, dar kurį laiką žais R. Fernandezas, Lulas, M. Gasolis, Ibaka, Rubio, prie jų prisidėti turėtų Mirotičius. Taugi vis dar galinga rinktinė bus, bet manau lengviau įveikiama nei su P. Gasoliu, Navarro, Calderonu bei Reyesu. Kas bus jų konkurentai. Rusai? Įdomu, pažiūrėt bus kaip jie atrodys be Kirilenkos ir be Blato (jei pasitrauks). Visgi Kirilenka labai daug duoda šiai komandai. Stiprūs bus serbai, visada turintys pamainą. Perspektyvių žaidėjų turi Kroatija, bet jiems reikia dar paaugti. Graikai, kaip visada konkurencingi. Turkai? Dar patemps kažkiek, bet stiprios pamainos jie nelabai turi. Na ir labai viliuosi, kad lietuviai bus realūs pretendentai į dominuojančią Europos komandą. Jeigu Jonas ir Donatas tobulės taip kaip iš jų tikimasi, jeigu Kleiza, Kalnietis, Pocius, Seibutis, Mačiulis žais taip kaip moka žaisti, jeigu dar patobulės Gecevičius, ir iškils kas nors iš jaunimo rinktinių (pvz. Čižauskas, Ulanovas, Redikas, Tamulis, T. Sabonis), tai galima tikėtis daug. Gasolių erą gali pakeisti Valančiūno ir Motiejūno era.
2012-02-29 15:17
Profesionalus komentaras
Visų pirma noriu Jums išreikšti pagarbą, mano nuomone esate vienas geriausių Lietuvos trenerių per nepriklausomybės laikotarpį. Jūsų nuoširdžius ir protingus interviu pamėgau dar nuo Saratovo Avtodoro ir auksinių Einikio laikų :) Apie šį krepšininką dabar daug neigiamos informacijos žiniasklaidoje, bet jis buvo puikus žaidėjas ir daug nusipelnė Lietuvos krepšiniui, ką galbūt užmiršta kiek jaunesni krepšinio gerbėjai. Jį turbūt labai gerai pažįstate, ar galėtumėte papasakoti apie jo gerąsias savybes kaip žaidėjo ir kaip žmogaus?

Ačiū, linkiu Jums daug sveikatos ir stiprybės.
2012-02-21 18:08
Profesionalus komentaras
Tiems, kurie teigia, kad Sabonis ne visose šalyse žinomas ir tuo teisina žurnalistę, norėčiau užduoti šiuos klausimus:

1. Ar būdamas žurnalistu (bent pagal tai kaip įsivaizduojate šį darbą), važiuodamas atlikti interviu visiškai nepasidomėtumėte, iš ko imsite interviu?

2. Ar nepagalvotumėte kokius klausimus užduoti? Ir pagal kokius kriterijus juos užduotumėte, jeigu atsakymas į pirmąjį klausimą būtų NE?

3. Jeigu atsakymai į pirmus du klausimus - NE, tai kodėl iš viso jūd važiuotumėte to interviu? Dėl to, kad viršininkas liepė? (Tokiu atveju pagrįstumėt savo kaip žurnalisto neprofesionalumą. O būtent apie šitos žurnalistės neprofesionalumą ir eina kalba, o ne apie tai ar Ukrainoj žinomas Sabonis, ar ne.)


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos