Tadas_Lrytas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 385

Įvykiai

2015-04-25 22:55
Ištrintas komentaras
CrossTadas_LrytasCrossRaudonos komuniagu kurwos pakalikas kiek ardesi kaip tipo per fuksa Andersonas pataike pabaigoje Sasariui tai dabar sekit panasu per snuki.IN YOUR FACE VAINAUSKU RAUDONA KOMJAUNIMO PADLA!!!Lauksiu tavo komentarų po LKL finalų pabaigos.Tikrai? Tu visada cia buni po finalu pastaruosius ketverius metus ar sedi apsiverkes savo fekalijose?


Fekalijos tai tik tavo namuose buna prie televizoriaus, po tokių rungtynių kaip šitos, kai iš baimės prisišiki.
2015-04-25 22:52
Ištrintas komentaras
CrossRaudonos komuniagu kurwos pakalikas kiek ardesi kaip tipo per fuksa Andersonas pataike pabaigoje Sasariui tai dabar sekit panasu per snuki.IN YOUR FACE VAINAUSKU RAUDONA KOMJAUNIMO PADLA!!!


Lauksiu tavo komentarų po LKL finalų pabaigos.
2014-04-19 17:58
Ištrintas komentaras
Žinoma, kur dingęs, kur nedingęs išlindo 1999. Žmogau tu veikt neturi ką, tau dėmesio trūkumas, ar nuoskaudas lieji čia. Nes tikrai apgailėtinai atrodai bandydamas kažkaip užstumt ant Vilniaus ir t.t
2013-12-20 22:20
Uždrausta komentuoti
vaidasz1220Sako Sekmadieni semens bus suasakimšas :DD 40%Ryto fanų 60% Žalgirio fanų :DDD O kai rytui bus -15 Tai žmonės skirtitis pradės ir beliks viena raudona šudų tribūna...


Čia tai suskėlei, dauno prikolai.
2013-12-20 22:18
Uždrausta komentuoti
SPQRMarkaszSPQR gi rašei, kad šūdlaikraštis, apie visokius komuniagas pi*i protą, plaukis galvą "nekaltasis"--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltKlausyk, tu gal gydykis. Tu cia duneliu apsimeti ar nezinai kad jus ikure buves komuniaga Gedvydas? Nezinai kad Lietuvos rytas buvo Komjaunimo tiesa?


Daune Lietuvos Rytas įkurtas jau tada , kai komjaunimo tiesos net nebuvo likę, pusgalvis... Prisimena kas kažkada buvo.
2013-07-26 12:17
Ištrintas komentaras
Mes tai su draugais apmėtisim pydarus.
2013-05-13 23:48
Ištrintas komentaras
BluffKlapedos plikieji iskrypeliai jau sokineja is dziaugsmo.


Kokia neapikanta, kaimas pralaimėjo ajaj.
2013-05-02 21:47
Profesionalus komentaras
Vaidasz1000Žalgiris Žalgiris Žalgiris - Eilini karta rytfaniai išrurinti... Apgailėtini jūs esat treneris prižada ir neištesi pažado... Visi jūsų žaidėjai spangsta dėl pergalės bet jus nesugebat laimėti nes jūs nevispročiai... Jūsų Komanda daro gėda lietuvos krepšiniui nes visas Vilnius ir jūsų ta skabonke yra beviltiška...Sveikinu visus Žaliai Baltus :) Šluojam bilietus iš arenos ir palaikom savo mylima komanda trečiose varžybose :) Dar 2 rungtynės ir švesim eilini kartą.Žalgiris geriausias ir tai irodė dar karta <3...P.SŽalgirio fanai malačiai prarėkėt visa Skarbonkės arena... Protarpiais girdėjosi jūsų skanduotės. Šaunu kad taip stipriai palaikot mylima komanda išvykoje ir tokiame svarbeme mušyje :) O tie Balti ir Žali dūmai ant galo buvo labai gražūs ;p


Skarbonkė? Ta skarbonke Vilnius turi nuo 2004 kur jūs buvot, kai žaidėt savo angare? Išvis kaip galima menkinti Lietuvos sporto statinius kurių ir taip yra mažai? Tu džiaukis, kad tokių skarbonkių Lietuvoj išvis yra.
2013-04-26 18:55
Ištrintas komentaras
Labiausiai gaila ne dėl pralaimėjimo, o dėl nevispročių fanų kurių čia yra 70proc. kurie tik ir temoka pastumt ant Ryto, džiaukites idiotai, džiaukites. Patys kurstot nesantaiką tarp fanų, o poto skundžiasi, kad matai rytfaniai debilai, jūs į savo daržą pažiūrėkit pirma.
2012-08-12 21:07
Ištrintas komentaras
VilniausTaborasZalgirio 3 penketas bus geresnis uz balkanu ryto startini penketa:DDD
Tavo bukai galvai gal ir geresnis.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas