TDaY / Namai
Reitingas: --1,34
Parašė komentarų: 5902

Įvykiai

2014-11-05 00:09
Profesionalus komentaras
Nesąmonė, stovėk už tai ką parašei ir viskas, o gramatinės klaidos niekam akių nebado, kas virš dvylikos metų turi
2014-03-14 16:59
Ištrintas komentaras
Girdėjau tau muilas iš rankų kalėjimo duše irgi vis žemyn krenta
2014-01-30 22:09
Uždrausta komentuoti
Girdėjau tau muilas iš rankų kalėjimo duše irgi vis žemyn krenta
2013-12-17 18:09
Uždrausta komentuoti
600000Man tai idomu kur tday??? stobudovai kai laimes lakers tava jau vel rasys kad kobe dievas ir jis svajoje buti vietoj tarnaites kobei


Kur aš? Bent 70 proc lakers rungtynių šį sezoną komentavau, visas kobei grįžus, tai kame replės.

Baninkit tokius šūdus kaip šitas, nereikalingi puslapiui trafiko ryjikai
2013-08-30 01:12
Profesionalus komentaras
geriausias perdavimas koki esu mates
2013-06-09 19:38
Uždrausta komentuoti
Gediminas06TDaYMiamiBig3O kodėl jūs hateriai girdit, tik tai ka jūs norit girdėt? Jug neseniai dar Pippenas sakė, kad Jamesas gali pralenkt patį MJ. :D Tačiau jum tai nerūpi, nes kaip ir sakiau, jūs tik girdit tai ka norit girdėt :DTai rodmanas ka tik sake, kad ju laikais LBJ vidutiniokas buvo. Ko sito negirdejai :DPhil Jacksono ir Pippeno nuomones yra daug vertingesnes uz klauno pidermano :)


Nu, grynas klounas... geriausias visu laiku rebounderis ir gincytinai geriausias defenderis, isvares is nervu kiekviena savo varzova. Sakes koks klounas, ane
2013-06-09 19:38
Uždrausta komentuoti
ByronAs irgi skaiciau ta straipsni, kur Rodmanas isgyre savo laikmeti ir supeike dabartinius krepsininkus ir Lebron James. Zinote ko jus visi nepastebejote Rodmano pasakyme ir kas yra didziausia nesamone ka jis pasake? Rodmanas sako, jei James zaistu 90-aisiais - tai butu uzdauzytas, nes ten maziau prazangu svilpdavo. Bet jei TEISEJAI LEIDO DAUZYTIS ir prazangu uz tai nesvilpdavo, tai kodel Rodmanas mano, kad James nedarytu TO, KA TEISEJAI LEIDZIA ir kuom visi krepsininkai tuom naudodavosi. Dabar isivaizduokite gynyboje 207 cm ir 115 kg sverianti James, kuris uz visus kitus turi dar daugiau jegos, suolio ir greicio. Jei leidzia alkunemis svaistytis, tai parodykite toki durniu, kuris alkunemis irgi nesisvaistytu. Tik man atrodo, kad po James'o alkuniu svaistymusi, ta Pistons bad boys komanda gerokai isretetu. Aisku, kai 2-3 priesininkus isjungtu - Pistons visi krepsininkai soktu mustis, bet irgi mustis Pistons tais laikais daznai eidavo, bet neivieno nesutraumavo. Tad esme tokia, visi elgiasi pagal taisykles. Jei siais laikais kaip ir visiems normaliai suprantama, jog uz rankos palietima metimo metimo metu turi buti prazanga, tai jos visi ir praso. O jei dabar leistu teisejai alkunemis svaistytis ir metimo metu alkune atkisti bei stumti varzova - tai ne tik James TA DARYTU, bet ir Kobe, ir Rose, ir Durantas - visi ta darytu. Nes butu kvailys, kuris nedarytu to, ka kiti daro ir teisejai ta leidzia. Tai sitas manau aiskus kaip diena, o Rodman'as apie sita nepamaste.Didesnis klausimas kas liktu is varzovu, jei varzovas verztusi, o James stovetu alkune atkises arba pvz issoktu i priesininku su atkistu keliu arba peciu varzova taranuotu? Nu atleiskite, bet esu mates Rodmano laiku rungtynes. Jie zaisdavo grubiai, bet krepsininku sudejimai budavo juokingi. Tik vienetai zaideju budavo raumenininkai, auksti, ir atletiski. Jau dabar isivaizduoju kaip James Bird'a "pervaziuoja puolime" arba gynyboje Roman'ui begant su atkista alkune i kepinis stuktelna ir Rodman'as raidosi 5 minutes ant grindu.


Nu, juk jamesas superhumanas ir nebuvo stipresniu uz ji rodmano laikais nei vieno, tai jis visus isdauzytu ir gautu pasaulio heavyweight...tfu, nba ziedus ir butu geresnis uz MJ
2013-04-26 18:55
Ištrintas komentaras
TyDėjusIt doesnt matter su kuo Lakers žais finale, Kobė padarys savo darbą. D12 yra visiškas vidutiniokas, palyginus su Kobe. Lakers - Kobės klubas. Kobė turi valdyt visą NBA, jis artimiausiu metu turi susipirkt visus klubus, nes jo pajamos milžiniškos, palyginus su Lechok'u. Kobė for MVP, aš skaičiau brolius karamazovus by sir Dostojevskis and i realised that visas pasaulis yra paremtas tokiu sielos skaistumu, kokį turi Kobė. To sum up, manau kad Kobė yra trigubai geresnis už mj.


Tai jau darosi apgailėtina, kaip žmogus atrandi laiko tokiom pievom :/

Bet nieko, vis tiek eilinis suskis padoriai pasiginčyt su manim negalintis, tai kas belieka :(

BenasTDaY yra teisus, Hitleris buvo taikus žmogus, Kobe yra labiau komandinis žaidėjas už MJ, geresnis gynyboje žaidėjas, daugiau mesti ir mažesniu taiklumu yra geriau, negu mažiau mesti su geresniu taiklumu. Šį sezoną Wizards'ai bus vieni iš rimčiausiu pretendentu patekti į playoffus, o Bucks'ai bus vieni iš autsaideriu, o Miami Heat žiauriai susilpnėjęs, iškris pirmame rate.


Dar vienas apgailėtiškumo viršūnės siekėjas, negana to, kad bandai šaipytis iš manęs dėl to, jog stebuklingai nenumačiau, kad sezono pradžioj wizardsai bus išsitraumavę! Genius at work, užsikabink medalį, lavone, nusipelnei
2013-04-04 21:59
Ištrintas komentaras
trololo to tdayUmm, ta pyderastu itaka pasireiskianti stiliuje visiskas bullshit. Siauri kostiumai buvo ispopuliareje 1920-40 USA, siauru drabuziu stiliai buvo populiarus ir veliau, tada atsiradu visokie hip hop, banglu stiliukai, dabar grizta praeitas, su pedikais cia visai nesusije, rengiamasi pagal tu dienu poreikius.Deja, pederastija visais laikais klestejo, visuotinai pripazintas ne vienas pasaulinio garso rasytojas ar menininkas yra pripazintas gejumi. Tas pats Da Vinci, Mikelandzelas, Ceikovskis, galima vardint ir vardint. Visa antika irgi gali prie to pridet, pas juos vyravo isitikinimas, jog moteris yra vaikams, o malonumams yra vyrai. Tai sakai neegzistavo? Cia tik viduramziais, baroko ir karu metu juos niekino, o apskritai pasaulio istorijoj ju pilna.Yra irodyta, kad kazkuris motinos genas perduoda sita dalyka, aisku cia dar vienas teorija, taciau tik ja as linkes ir tiketi. Zinoma, yra ir tu, kurie tai daro del populiarumo, bet ju vienetai. As tau galiu garantuot, kad labiausiai Rusija ir kentes del situ savo isitikinimu, nes tai niekuo nepades.Jei gejum tampama, pasakyk kaip? Jei nori argumentuoto paneigimo, tai teik kazka konkretaus


Apgailėtinus gyvenimus gyvenantys paaugliai, per metus iš namų tris kart su draugais susitikt išeinantys, kurie tuo pačiu ir su merginom nepatogiai jaučiasi pradeda mažint standartus. Mažina, mažina, galiausiai sumenkina iki tiek, kad pradeda teisint galimus santykius su kitu, labaaai panašaus likimo bahūru. Žinoma tai viena iš kelių į neverneverlandą, kuris šiais kompiuterių laikais sparčiais tempais populiarėja, tai paaiškina ir bendrą faggotronų pakilimą. Nauja mėsa.

Psichinės ligos ir homoseksualumas labai daug bendro turi, pavyzdžiui didžioji dalis pedofilų kartu ir homoseksualai.

Pederastija niekada neklestėjo, antikos laikai buvo turbūt tolerantiškiausias metas gėjų atžvilgiu, bet ir tuo daug kas buvo nusistatę prieš juos, o jokių specialių teisių, kad jie mažuma, žinoma, jie neturėjo. Plius tai buvo prieš 1500+ metų, galbūt semkimės idėjų iš pradinių civilizacijų? Beveik tas pats vis tiek. Galų gale, tais laikais ir pedofilija buvo norma, gal ir dabar taip padarykim?

Leonardas Da Vincis nebuvo gėjus, jokių įrodymų dėl to nėra, tik spekuliacijos apie kaltinimus, kurie nebuvo patvirtinti, nes nebuvo jokių liudininkų. Netgi žmonės, kurie bando prikaišiot jam tokią dalią rašo "It is possible that up to this time he had felt no real guilt about his homosexuality, that it had either been natural to him, or else he accepted it as part of his self-image;" Citatos moralas? gėjai ir tais laikais buvo engiami.

Aš ką nors sakiau apie siaurus kostiumus? Kalbu apie faggotronus, kurie stengiasi nešiot tokius rūbus, kurie dar prieš gerus dešimt metų buvo laikomi moteriškais. http://www.google.lt/url?sa=i&rct=j&q=&e...,d.bGE&psig=AFQjCNETPuc-OthJQQ39ZG5NY4ZQE3jnyw&ust=1365183657353062

Galbūt ne pats geriausias pavyzdys, bet tragiškai tingiu ieškot kito, supratai ką norėjau pasakyt vis tiek.

Žinoma Rusija labiausiai kentės, nes tai galiausiai iššauks karą. Aišku Rusija galingiausia karinė valstybė pasauly, ir jų pašonėj Kinija. Tai lieka paskutine normalios žmonijos viltim ir liks iki tol kol tai įvyks.
2013-04-04 21:55
Ištrintas komentaras
His_AirnessTDaYRusija, vadovaujama geriausio politinio lyderio Putino, apvalytų Europą ir ameriką nuo pyderastijos, kuri aktyviai puoselėjama šiuose žemynuose :|Apvalytų nuo ko, tiksliai? Apibrėžk "pyderastiją".


Pyderastai - išsišokėliai homosexualai, tie, kur bando visur rengt gay pride paradus ir į švietimą atvest mąstymą, kad pasirenki savo lytį suaugęs, o negimsti vienu ar kitu. Bent kiek man teko skaityt, Rusijoj jiem tragiškai sunkiai sekas, tai Rusai išlieka kaip paskutinė viltis išslaikyt pasaulyje kažkokias moralines normas ir vertybes.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas