__Traskis__ / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 230

Įvykiai

2013-08-23 23:02
Profesionalus komentaras
Nesu toks tikras, ar lyderis tas JV... Kazlauskas pats sako, kad Valančiūnas užgožė Motiejūną. O šiaip broliai šaunuoliai, neblogai pasirodė. Mačiulis - nuvylė. Tikrai laiko daug gavo. Pocius - labai pusėtinai ir tikrai galėjo geriau.
2013-06-04 18:03
Profesionalus komentaras
Pabalsavau už antrą variantą... Komandą tikrai šauniai padirbėjo. Su tokia situacija, kai nemoka algų, šitaip žaisti rungtynes Eurolygoje yra tikrai puiku. Žaidėjai tikrai aukojosi komandai. Aišku, po sezono daug kas išėjo ir dar manau išeis, dėl Vladimir Romanov cirko, bet vistiek manau, kad žaidėjams tikrai patiko komanda, atmosfera žaidžiant namuose. Tikrai nesuprantu tų, kurie stumia ant žmonių, kurie paliko komanda. Popovičius - ištikimas komandai, skaičiau jo interviu, labai gražus, matosi, kad myli ,,Žalgirį'', o dėl to, kad paliko, tai juk jo pagrindinis darbas yra krepšinis. Jis iš ten gauna algą. Kaip jis gali žaisti už dyką? Plaza - puikus treneris. Jam ,,Žalgiris'' tikriausiai nebuvo kažkokia ,,svajonių komanda'', bet jis buvo pilnai atsidavęs komandai, kurioje dirba, už tai jį reikia gerbti. (ir dar žinoma už tai, kad jis puikus treneris ir su savo kalbom užveda visą komandą!) O šiaip, manau, kad Žalgiris Eurolygoj būtų daug daugiau pasiekęs, o VTB tikriausiai ir laimėjęs, jei tik ne šis nelemtas cirkas.
2013-05-07 19:33
Profesionalus komentaras
Na, pirmo kėlinio truputį kitokio tikėjausi. Patiko pradžia, kai Juškevičius gražiai papasavo kamuolį Robertui, o šis puikiai užbaigė ataką. Ten biški Lydeka užsižioplino. Na, bet paskui jis atsakė, taip pat gražia atakos pabaiga (beje dar ir atkovojo kamuolį). Darjušas nelabai patiko, bet tiesą pasakius nelabai ir nustebino. Jo pirmasis metimas buvo švelniai pasakius netaiklus. Na, gerai, kad Lafaetas išgelbėjo ataką ir dar su kaupu. Kaukėnas taip pat nebuvo labai nuostabus žaidėjas. Kuzminskas išbėgęs parodė savo. Seibučiui nelabai krenta, todėl čia jau minusas LRytui, bet nesitikėjau, kad Jomantas taip neblogai žais, taigi jis beveik atperka Seubitį.
2013-05-03 16:31
Profesionalus komentaras
Šiaip teisingai Lydeka šnekėjo. Niekada šitam ginče nebus teisių. Man atrodo, kad buvo tie negražūs žodžiai, LRyto fanams, kad ne, o įrodyt nei viena pusė negali. O šiaip man Lydeka kaip žaidėjas, tai nelabai patinka. Negražiai jis ginasi, negražiai. Na, bet kaip bebūtų, Tautvydo dabar reikia Rytui, labai reikia ir jis kol kas visai neblogą žaidimą rodo. Aišku vistiek manau yra ir daug geresnių lietuvių už jį, bet šis sezonas jam vienas iš geriausių (jei ne pats geriausias).
2013-04-24 18:12
Profesionalus komentaras
Vhilts1944, sveikinu su 800 subs :) Šiaip visai linksmi tavo filmukai, nuotaiką kai kurie bajeriai pakelia, bet kam tu su tais hateriais kovoji? Jei tu jiems neatrašysi, tikrai niekas nemanys, kad tu pralaimėjai, net tie patys hateriai, jie kaip tik kai neturėdami į ką atrašyt galbūt pasijus pralaimėję. Ir dar vienas klausimas: mačiau, kaip tu buvau parašęs, kad neapsimoka į čia kelti video. Kuo neapsimoka? Žmonės pamatys, kam patiks žiūrės, sveika kritika tikrai nepakenks, o į tuos haterius, tai net nežiūrėk.

flexisflexis"Aš dar ir pinigą iš to galiu užsikalti, savo noru."byrką kaip sakei tik gali č***** ne daugiau, kokie čia gali būti pinigai už noliferio vaikišku bal;seliu komentavimą, caro rūriko laikų žaidimų komentavimą.Užpisa tokie kaušai, kurie naudoja kitų nickus. Kur žiūri adminai?


Tai nickas kurį tu užsidėjai yra tavo nuosavybė ar kaip?
2013-04-21 09:30
Ištrintas komentaras
__Traskis__flexisNesupratau, tik pora žmonių paminėjo linkomaniją, torrent.lt, o prirašė kažkokių nesąmonių, negi jūs iš tikro tokie buki?Jei jau vadini kitus bukais, tai bent jau pats pagalvok. Žmogus klausia, ar yra svetainių iš kurių galėtu siųstis filmus. Jei jis turėtu LM, arba Torrent.lt, tai ar jam bent kiltu toks klausimas? O šiaip, tai gali atsisiųst iš ziurim.lt, arba iš [...].


[...] *
2013-04-16 13:57
Profesionalus komentaras
Čia jau tu klysti... Kodėl čia viskas turi būti lietuviškai? Esu matęs daug šiame portale parašytu angliškų frazių. Niekas nieko nebanina už jas. Esmė čia visai ne lietuviškoje rašyboje. Jei kas nors pasivadintu Zalgiris Kaunas, tai tau visai nekliūtu. Beje, tai gal ir tau reiktu dėti baną? :) Rašai nelietuviškom raidėm, o čia juk rašome lietuviškai :) Sakai, ar būsi patenkintas, kai tai vyks sąmoningai? Ne, abejoju ar kas nors bus patenkintas, bet kol kas šio dalyko nėra, tai nereikia rašyti skundų adminams dėl to, kas kada nors įvyks.
2013-04-16 13:56
Profesionalus komentaras
Mano patarimas:

mažiau jūs taip nervinkitės dėl to ZK. Aš tai priimu, kaip Žalgiris Kaunas, ir viskas. Čia taip galima pačiam susikurt problemą. O dėl išsireiškimo ,,zalgeris'', tai aš maždaug taip atsirenku su kuo verta diskutuot, su kuo ne. Aišku, kaip ten buvau savo sukurtoj temoj rašęs, kai kurie jau gali susimąstyti, apie tai ką jie rašo, bet su kai kurie, tiesiog turi užaugti.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Manau dauguma paklausę mano patarimo, išspręstu bent pusę šios problemos.
2013-04-07 10:16
Profesionalus komentaras
Jau norėjau pagirt tave, kad turi kažkokį tikslą, į jį dedi pastangas, bet paskaičiau komentarus ir...

Sprendi iš reitingo apie žmogų? Tie Plius/Minus visiški vaikų žaidimai. Tu pasižiūrėk kiek TDaY turi haterių, vien dėl to, kad jo nuomonė dažniausiai yra išskirtinė. Tie hateriai ir deda jam minusus. O, kad reklamuojiesi naujienose, tai ir mane nervina... Šitoj temoj ir kelk tuos savo video, vistiek visi pamatys šitą temą, o kiti jau atsirinks, ar žiūrėt jiems, ar ne. Beje, pavadindamas kitą kvailiu, pats protingesnis nepasidarai.
2013-04-06 18:15
Ištrintas komentaras
Šiaip, čia dar klausimas, ar kuris nors iš adminų gali dėt IP ban.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos