tromoos / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 1169

Įvykiai

2015-11-17 12:46
Ištrintas komentaras
" Parkeris neišskrydo" - neišskrYdo, tai neišskrYdo, ku padarIsi...
2013-08-12 17:28
Ištrintas komentaras
PelikanasDuodu galvą atkirst, kad Kalauskas nepaims nei Čižausko, nei Juškevičiaus. Delnas atstos įžaidėją, pakeis Kalnietį.


Marked.
2013-07-09 09:41
Ištrintas komentaras
ŠaldytuvasTeko žiūrėt Majamio ir Jutos varžybas.9-as Jutos Jazz pasirinktas pick'as Trey Burke'as sulošė tokias dviprasmiškas rungtynes. Daug kas tokį pasirodymą vadino prastu, bet kreipiant dėmesį į visus statistikos rodiklius, pasirodymas nebeatrodo toks blogas. Burke surinko vos 8 taškus su 1-12 from the field, bet iš kitos pusės atkovojo 7 kamuolius ir penkis kart rezultatyviai juos perdavė. Taigi, kaip ir sakiau, sunkoka vertint tokius skaičius.Man iš esmės labai gaila Varnado ir tuo pačiu Heat, kodėl jie neduoda šitam ultimate shot-blocker'iui šanso? Majamiui tieisog būtina dabar gynybinių žaidėjų po kašiu, lipa kas netingi. Haslemas su Birdman'u nėra tie tikrieji centrai old-school'iniai, kurie įneštų jėgos ir galėtų normaliai tiek pasistumdyt, tiek pašokt, kai reikia. Varnado jau iš D-Lygos buvo seniau pastebėtas, buvo Majamio sudėtį ir per oficialias rungtynes, bet niekas taip ir nedavė normalaus šanso, kad galėtų susidaryt įspūdį visi. Spo aplamai keistai paskirsto laiką, ir Jones'as pajėgus 8 minutes produktyvaus laiko duoti, bet čia jau atskira ir labai ilga tema dėl Spo taktikų. Grįžtant prie Varnado, tai, manau, jis puikiai tiktų 15 minučių kiekvienam mače atžaist, gerai ir jam, ir komandai būtų. Prieš Jazz: 10 taškų, 6 atkovoti ir 4 blokai.Apie kitus nieko gero pasakyti, D-Lygos žvaigždūnai bando kažką įrodyt, bet bent man asmeniškai nieko įdomaus.


Varnado yra Jameso ūgio ir sveria 100kg, prieš ką jis NBA atstovėtų?

Blokai nėra viskas gynyboje, trūksta jam duomenų žaist prieš NBA bigmenus. Legoj atrodė gerai, teko jį keletą kartų matyt, bet Europos ir ypač Legos bigmenai(pagrindas ten 203-207 ūgio) nėra NBA priekinės linijos žaidėjai. Kaip PF žaist jis negali, o kaip centras dėl gynybos atstovėt padoriai nesugebėtų. Kad blokuoja įspūdingai - tas tiesa, daug rekordų NCAA jis sumušė + turi tokį pasiekimą: "Jarvis Varnado is one of just two college players in history to achieve the 1,000/1,000/500 milestone (points/rebounds/blocks), the other being David Robinson." Still ne NBA lygio žaidėjas.
2013-06-06 16:04
Ištrintas komentaras
Mister_JohnBeja puikiai Plaza isniekino zalgirio fanus,viska seniai Plaza zinojo,bet tokius idiotus kaip zalgirio fanus galvojo paduhins visiskai,tai duhino zalgirio fanus beveik puse metu,net atsisveikindamas konferencijoje duhino,kad nieko nezino apie jokius kontraktus......saunus treneris pamate kad zalgirio fanai visi yra su zemu IQ tai galvojo kodel nepagaidintu situ idiotu


"isniekino", "paduhins", "duhino", "nepagaidintu" ... - iš kur tiek tavyje pykčio, jaunuoli?
2012-12-30 21:08
Uždrausta komentuoti
vertinu James kaip zaideja, bet video prajuokino:

http://www.youtube.com/watch?v=Yi_st3qa5...
2012-10-23 22:20
Ištrintas komentaras
Užmečiau akį į raptors žaidėjų naudingumą ikisezoninėse, tai Jonas pagal efektyvumą lenkia DeRozaną, o Bargnani lenkia net 2,5 balo, Fieldsą dar daugiau. Apskritai gana ryškiai efektyviausiai komandoj žaidžia Lowry ir nemanau, kad kas keisis per RS, o antras pagal naudingumą Jonukas iš Ukmergės.
2011-10-19 11:05
Ištrintas komentaras
Kuopiasi siuksles rytas...