tundra64 / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 220

Įvykiai

2015-11-10 22:43
Profesionalus komentaras
3 šalių čempionai: Vokietija, Prancūzija ir Adrijos lygos nugalėtojas.
2015-10-20 14:18
Ištrintas komentaras
BoratasKurvos skandinavai vel melzia LTU pinigus. Blet debilu gauja Viasat, ziuriu per interneta ir pochui tas Visata, tegul uzsikrusa su savo akmens amziaus transliacijom


kad Skandinavijoj registruota visiškai nereiškia, kad jie skandinavai :) Rusų tai televizija, atšmiežta keliais kitokiais akcininkais, dėl vaizdo ir dėl ryšių.
2013-09-09 15:50
Profesionalus komentaras
Pritariu Valdui 100 procentų. Tikrai išlaikytas liuks žmogus yra Chomičius. O štai ponui Endrijaičiui ambicijos (seniai užgautos :)), kažkaip prasiveržė ekspertaujant vakar. Niekaip nepagaunu, kaip tu garsiai gali kritikuot kolegą, kai pats iki jo lygio niekad nedatraukei? Čia kaip nieko daug nepasiekęs rašytojas pabandytų aiškint, kaip reik rašyt Murakami ar Hemingvėjui - pats sukurk neburbėjęs, arba nusišauk :) Gerbiu Endrijaitį už 3 "Statybos" vietą TSRS čempionate, bet kai ant kolegos pradedi lot pamiršęs savo patirtį, tai tereiškia, kad jau laiks nusiraminus ir išsikvėpus į pensiją :)
2013-09-05 15:58
Profesionalus komentaras
to MIRKA 3

o tai išleist pradžioj Javtoką prieš Krističių be pagalbos, tai turbūt Dievo grubi klaida, o ne trenerio? :)

Kazlauskas super treneris, bet jis matematikas, o matematikoje, kaip žinia, improvizacijų nebūna :D Ivkovičius labai įdomus treneris, gal būtent tokio mums reikia - pasipūtei šiek tiek, čiuožk, nes kaip tu kitaip su NBA žvaigždutėm susišnekėsi. Nors nieko tie serbai su juo jau seniausiai doro nepasiekia. Pas juos kaip pas mus, kaip kadaise sakė treneris A. Sireika: "Kuo mums sunkiau, tuo geriau, tada mobilizuojamės".

O ką Mirka rinktumeisi, ar dabar medaliai, bet Rio olimpiadoj pravalas, ar dabar 6 vieta, o ten bronza? :) Pas mus kitaip nebūna, arba atėjęs naujas treneris su alkanu jaunimu ima medalius, o tada nusivažiuoja, arba kaip jau buvo su Jonu, užsiaugini rinktinę per netrumpą laiką, paimi medalius ir tik tada nusivažiuoji :D Arba dar yra išeitis - treneris ima medalius, sakai jam čiau, ir duodi kitam tą patį pakartot :)
2013-09-05 15:36
Profesionalus komentaras
to Leiberis

Negausim nuo makedonų, nei nuo ko kito grupėj. Kiek esam verti pamatysim su prancūzais jau kitoj grupėj.

Motiejūnas savo charakteriu kažkuo primena Virgį Praškevičių, Europos čempioną šiaip jau. Įdomūs pas Kazlauską su juo buvo santykiai. Dabar kiek matau per atstumą, tai baisiai panašu. O Valančiūnas savo žaidimu labiau neša į Pukį, nei Sabą. Kalnietis, tipiškas tylus komandos lyderis Maskoliūnas, tikrai bus treneriu. Lavrikai, tai netikrų broliukų Žukių analogas :) Istorija, šiaip, visad kartojasi.

O va zveriūgos Mačiulio anksčiau niekad nebuvo, bent nepamenu. Jis, tikras lakmuso popieriukas, kas toj rinktinėj yra iš tikro. Jeigu jau šitas nebesikandžioja, tada amen, kaip tais nelemtais 2009 Lenkijoj, ar pernai Londone. Vakar kandžiojos, vadinas parako esama. Šiandien makedonam nepasisekė antrą kartą (vakar per teisėjus)
2013-09-05 13:06
Profesionalus komentaras
Dėl dvasios. Šita rinktinė per draugiškas, kai buvo sunku su suomiais, graikais, gruzinais, jau pjovė totalų grybą. Atsitiesė gaudama tik su makedonais.

Jeigu aš vakar atspėjau startinį penketą, tai Ivkovičius juo labiau. Išleidi prieš bene geriausią Europos centrą Krističių rūbinei betinkantį Javtoką, gauni pradžioj nokdauną, logiškai, beje.

O žaidėjai irgi tą supranta, kad medis eina pradėt rungtynių, ir viduje tokiais momentais pyksta ant trenerio - kam tu šūdą darai. Bet pasakyt gi jam negali.

Buvo puikus momentas rungtynėse su gruzinais padėkot Robkei Javtokui už daugybę rinktinei atiduotų vasarų, juo labiau, kad kadaise Kazlauskas iš jo ir padarė žaidėją, ir pasiimt Čižauską ar Juškevičių apsitrint ant suoliuko šalia rinktinės ateičiai. Mažiau liktų variantų nesąmones daryt. Dar gerai, kad Jasikevičius patingėjo prie rinktinės prisidėt, būtų jau du norintys, bet nebepajėgiantys, bet treneris iš didžiulės pagarbos jais juokintų pasaulį. B..., jau Kemzūra su Butautu ant tų pačių grėblių prisilaipiojo, ne, neužtenka, ir Jonui reikia. :D

O Valančiūną ir Kleizą visos rinktinės, kurios kažko Slovėnijoj siekia, pasistengs išjungt, ir kaip jau matosi, tai nėra sudėtinga padaryt, tai kokie čia lyderiai. Marčiulionį su Sabu retai kam pavykdavo nugesint, va ten buvo LYDERIAI.

O pati pradžia nesąmonių prasidėjo nuo sirgalių, kai nusikopijuojama totalaus glušo Gražulio vapalionė "Mes už Lietuvą, vyrai", ir tuo pačiu pasilieki be moterų, o kas be jų šitame pasaulyje yra gražaus, mulkiai keli rasistiniai fanatikai? :DDD
2013-09-04 21:43
Ištrintas komentaras
basketzone.lt visos tiesioginės transliacijos


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos