UKV / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 400

Įvykiai

2015-06-18 12:41
Ištrintas komentaras
G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!! G Ė D A!!!
2013-07-20 02:30
Profesionalus komentaras
rlsnes jei Mockeviciu state, vadinasi vertino jo sugebejimus gynyboje, o ir tai "nusvito" ne sios dienos rungtynese ...


Jaunimas. Patirties trūkumas, todėl nereikia stebėtis, kad jauni žaidėjai lemiamu momentu nesugeba padaryti to, ko treneris reikalauja. Neretai taip būna, kad po tokių "žygdarbių" žaidėjai sugriūna, bet buvo ne vienas atvejis kai tokiose varžybose suklydę žaidėjai tapdavo žvaigždėmis tarsi norėdami parodyti, kad praeityje padarytos klaidos tebuvo nelemti atsitiktinumai. To šiai rinktinei, bei individualiai, M.Mockevičiui, ir palinkėčiau
2013-07-20 02:28
Profesionalus komentaras
AČIŪ treneriui T.Pačėsui ir komandai už pastangas. Nepasisekė tai nepasisekė. Nepradėkit dabar labai graužtis ir linkiu grįžus į Lietuvą užsirakinti krepšinio salėse, tam kad pakelti individualiai kiekvienas savo meistriškumą padarant tinkamu aukščiausiam vyrų lygmeniui. Tai geriausia, ką šiuo metu galite padaryti :)

O interneto komentatoriams siūlyčiau susirasti kitą veiklos sritį užuot rašinėjus internete nesąmones apie šią Lietuvos komandą ir panašiai
2012-07-17 16:29
Uždrausta komentuoti
Kaip apsišovė asilas Motiejūnas, pasirinkdamas garantuotą NBA vietoj Olimpiados klaidingai galvodamas kad jis turi už menamus nuopelnus turėti garantuotą vietą rinktinėje. Dabar jis ne tik turėtų vietą rinktinėje, bet ir turėtų galimybę tapti vienu iš kertinių priekinės linijos žaidėjų. Dabar D-Mo galės Olimpiadą žiūrėti per TV dėžę (reik manyti) jausdamas graužatį nuo minties, kad ten aš turėjau žaisti, tačiau dėl savo jaunatviško kvailumo turiu sėdėti prie TV ir dar didelis klausimas ar turėsiu galimybių žaisti Olimpiadoje?

Žinant, kad pajėgios Europos komandos kaip serbai, graikai t.t. į Olimpiadą nesugebėjo prasimušti, kad garantijų dėl patekimo į Olimpiadą tikėtis būtų naivu.
2012-03-22 16:33
Ištrintas komentaras
Triumfas atsisakė dalyvauti BBL turnyro atkrintamosiose, tai ir "Lietuvos rytas" su "Žalgiriu" turi atsisakyti žaisti VTB lygos varžybas. Tada nebus problemų sužaisti seriją iki 4 pergalių.
2012-03-13 00:52
Profesionalus komentaras
Dėl Dievo meilės, neleiskit tam Ragauskui kalbėti komandos vardu. Tarsi Jis buvęs "Žalgirio" žaidėjas, o komanda pas jį absoliutūs luzeriai. Nesąmonių nesąmonė. Koks paties trenerio požiūris į komandą, tokie ir rezultatai. Žaidėjai gal ir ne patys geriausi, tačiau ir ne tokie beviltiški kad tystis 3 metus LSKL dugne nematant pergalių. Kokios treniruotės, koks požiūris į žaidėjus, tokie ir rezultatai. Normaliam universitete seniai jau riedėtų skalpai, tačiau ASU švelniai pasakius jau mažiausiai 10 metų kaip niekas nesikeičia...
2012-02-15 14:47
Profesionalus komentaras
Lietuvoje yra daugybė krepšinio varžybas (čempionatus/turnyrus) organizuojančių juridinių subjektų, kurių varžyboms teisėjauja jokios šalyje pripažintos licencijos neturintys teisėjai. Klausimas toks: Koks yra tokių teisėjų statusas Teisėjų asociacijos požiūriu?

Kaip tapti Krepšinio teisėjų asociacijos nariu, kokia to procedūra? Ar reikalingos tam kokios nors, pavyzdžiui, rekomendacijos?

Ar yra prasmė vieno iš didžiausių Lietuvos miestų mėgejų krepšinio pirmenybėse švilpiančiam refui tapti šios asociacijos nariu? Nors yra praktikos atsakingose tarptautinėse varžybose, bet iš tiesų nežinau ar yra tam turiu pakankamai talento, kad tuo dar rimčiau užsiimti.

Ką reikia daryti nuolatos besistengiančiam tobulėti refui, kad dar labiau paspartinti tobulėjimą? :)))
2012-01-23 14:38
Profesionalus komentaras
Tarp kitko. Džikičiaus analogiją savo laiku jau turėjom. Vlade Djurovičius. Tas irgi žaidimą ant Freddie Houso pastatė, tačiau sezono viduryje jam patyrus ilgaklaikę traumą pabėgo, nes visiškai nematė kam Išgelbėtojo vaidmenį patikėti. Ačiū Dievui, atėjęs Mahoričius neskraidė vien jam žinomose kosminėse platybėse kaip Djurovičius ir mes parsivežėme pirmąjį kartą Uleb taurę.

Dabar ir vėl komanda puolime žaidžia labai panašiai kaip ir prie Djurovičiaus. Bėda ta, kad treneris ir toliau laiko galvą smėlyje į situaciją niekaip nereaguodamas. Pakol žaidžiama su vidutinio lygio priešininkais, pergalės skinamos. Tačiau su kiekvienu sekančiu etapu priešininkai stiprės, tad jei žaidime permainų nebus, liežuvis neapsiverčia sakyti, kad yra pagrindo tikėtis iškovoti titulus šiemet :(
2012-01-23 14:30
Profesionalus komentaras
Visiškai teisingas komentaras. Šie klausimai turėjo būti užduoti jau gruodžio mėn. pradžioje - viduryje.

Pradedu visiškai nesuprasti Džikičiaus. Žaidimas statomas per Rice'ą, jokio 2 prieš du, remiamasi metimais iš distancijos, o ant ūso kartkartėmis pacentruoja nebent Robertsas, kai centrai tą daro epizodiškai. Negi žaidžiant tokiu stiliumi Jonas ruošiamas taip NBA???

Jei dar mėnesis bus žaidimo tokiu stiliumi, permainos trenerių štabe neišvengiamos. Nes taip žaidžiant sunku tikėtis laimėti bent vieną tituliuką!
2011-11-07 00:51
Ištrintas komentaras
Praleidau nerealų savaitgalį.

Gaila, tik kad nė į vieną klubą neįleido :D, bet ir be to buvo super faina :)


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas