Wolandaz / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 523

Mėgstamiausios komandos


Įvykiai

2012-04-05 23:32
Profesionalus komentaras
madmaanWolandazmadmaanNors ir siandien pralaimejom, bet po sio pralaimejimo isitikinau, kad finalus rytas turetu laimeti, nes jei siandien, kai zalgiriui tiesiog fantastiskai krito tritaskiai, rytas pralaimejo tik 5 taskeliais ir dar zaizdami be Robertso isvykoj. Taigi, zalgirio fanai, siai dienai galit dziaugtis pergale, bet po finalu, dziaugsimes mes, ryto fanai. :)1. Žalgiris žaidė be Weems, Kuzminsko ir vos prieš kelias dienas diskvalifikuoto Collinso;2. Siūlyčiau pažiūrėt pakartojimą ir pamatyti kaip Rytui krito per pirmus du kėlinius. Net Dylys lempą nuo len tos įmetė.;3. Žalgiris turės namų pranašumą, taip kad Rytas nori ar ne turės atsiribot nuo Žalgirio fanų keliamos armosferos. Priešingu atveju ir vėl vilniečiai tik per atstumą grožėsis LKL žiedais.1. Weemso, Collinso nera siandien ir nebus finaluose. Del Kuzminsko, tai galima pasigincyt, bet cia zalgiriui tik menkas nuostolis, nes pries stipresnes komandas Kuzia dazniausiai silpnokai suzaidzia.2. Rytui isties gerai krito, bet vat tik kad rytas 7 tritaskius sumete, o zalgiris net 12, bet rytas pralaimejo tik 5 taskais.3. Namu pranasumas tai isvis (mano nuomone) yra maziausias pranasumas, nes abi komandos gana gera zaidima demonstruoja ir namuose, ir isvykose.


Savo trečiu teiginiu tiktai savo ankstesnę mintį numenkini Ryto pralaimėjimo pateisinimo atžvilgiu. Nes taip išeina, kad jokio pliuso papildomo Žalgiris neturėjo kalbant apie rungtynes namuose.

Weems išvyko netikėtai ir neseniai, Collinsas apskritai kaip perkūnas iš giedro dangaus sudirbo reikalus. Veikiausiai dar jam komandoje esant ruoštasi varžyboms su Rytu ir greit teko viską pertvarkyt, kas paprastai atneša chaosą;

Esmė kad Rytas su tais savo 7-iais tritaškiais ir susikrovė 18-os taškų persvarą. Dvi pagrindinės priežastys, kodėl Žalgiris atsilikinėjo: Ryto tritaškiai ir atkovoti kamuoliai.

Vat sakai, kad dėl tritaškių Žalgiris laimėjo (reik suprast, kad tik sekmė viską lėmė). Bet realybė tokia, kad:

1. Žalgiris išprovokavo žymiai daugiau pražangų ir pradėjo žymiai geriau kovot dėl kamuolių, kas lemia antrus šansus bei taškus;

2. Rytas buvo bejėgis prieš pikenrolą;

3. Kai tritaškiai nekrito, chebra užduso Žalgirio zonoj;

4. Džigičius tolygus dar nenutirpusiems besmegeniams, nes nesugeba įleist komandos lyderio, kai labiausiai to reikia; o kai įleidžia jau būna pavėluotas keitimas;

5. Vienoj paskuinių atakų, prakišdamas 3 taškais, likus maždaug 15 sek, Rytas nesugebėjo prasižengt 6 sek. o ir atakavo ne taip greit kaip reik, matyt jau rankas nuleido.

Taip kad nereikia čia svaigti, kad Žalgiris laimėjo dėl sekmės.
2012-01-19 18:28
Profesionalus komentaras
Manau, kad kai kurie labai pervertina Maccabi, dar atsiranda tokių, kurie šneka apie stebuklus. Nu nežinau, nieko labai įspūdingo reguliariame ypatingo Maccabi nenuveikė. Prakišo 3 kartus, o įmestų/praleistų santykis vėlgi ne kažkoks stebuklingas. Tai ne CSKA ir ne ta pati Barca pagaliau.+ lyg ir Sofoklis su skaudančia koja atvarė ir neaišku kaip ir kiek žaisti galės. Kita vertus, Žalgirio pagrindiniai blogi rezultatai buvo, kai jis duobėje sedėjo. O antram rate net vis dar duobėje sedėdamas 3 kartus iš 5-ių laimėjo.

Kitas klausimas, kiek taškų dabartinis Žalgiris pajėgus išlošti. Bet kad jis gali laimėt, tai čia faktas. Ir jokių stebuklų nereikia, kad taip nutiktų.
2012-01-18 09:52
Profesionalus komentaras
I'm afraid to say, kaip pasakytų anglai, bet jei Džigičius iš tiesų nesuvokia, kad ir jo kaltės yra žaidime, jei jis iš tiesų mano, kad prieš protingas komandas lengvai galima laimėti, tai Rytui bus šakės. Jau nekalbu apie pirmą vietą grupėje, kalbu apie išėjimą iš grupės apskritai (apie VTB, LKL nekalbu net), Dažnai Vainauskas trenerius keičia, manau, kad ir šį kartą metas. Ryto sudėtis nėra stipriausia, bet dabar ji net neišnaudojama. Vietoj to, kad ypač perspektyvus, bene geriausias Ryto krepšininkas būtų kamuoliais maitinamas, ne tik kad badas jaučiamas, bet dar ir Makedonijos pažiba laiką ėda, visa komanda ties vienu žaidėju sukoncentruota, nors jį keičiantis Rasič ir gali gerai žaist, taip ir "periferinius" krepšininkus išnaudodamas. Krč, dabar Rytas, kaip kad anksčiau Žalgiris - net ne duobėje, o pelkėje. Joje Rytas ir toliau grims, kol vyr. treneris nenusileis iš kosmoso, arba kol naujas treneris teigiamai pertvarkys žaidimą
2012-01-18 09:47
Profesionalus komentaras
Su visa pagarba Jonui, bet nesuvokiu, kas gali jį laikyti geresniu už Navarro, ar Kirilenko... Akivaizdu, kad tie žmonės, kurie atsakinėjo į tą klausimą, nė velnio nesidomėjo, kas už Atlanto vyksta. Talentas, potencialas yra vienas dalykas, o žaidimo gerumas DABAR - jau kitas reikalas. Tegul Valančiūnas pirma tampa nuo kitų mažiau priklausomas ir tegul pirma kad ir su Žalgirio priekine linija susitvarko, o tada jau galėsim kažką šnekėti. Prieš tokį Kirilenko, Krstičių, Sofoklį, Valančiūnas yra vaikas - tiek tiesiogine, tiek žaidybine prasme. Gerai, kad garsina Lietuvą, bet matomai ir Amerikoje yra daug Jono apžavėtų žmonių, kurie talentą ir potencialą maišo su dabartiniu žaidimu.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos