Zalgiris_4ever / Namai
Reitingas: +1,07
Parašė komentarų: 1259

Įvykiai

2013-08-28 00:15
Profesionalus komentaras
Koks kitas momentas? Visada reikia eiti ir kovoti dėl pergalės, tai kad tu nesi Lebronas, Carmelo ar Gasolis nereiškia, kad tu negali visada kovoti dėl pergalės.
2013-04-26 08:15
Profesionalus komentaras
obrigadoAšNoriuŽaistiSLIMASSBet kam snargliai i mokykla tai jums nedanesioti rytgaidziai , o mano sunus uz jus vyresnis dauneliai taboriniai.Kandaharai ar čia tu ? kiek nicku turi ?Bet kaip vis dėlto matosi, kur žmogus už Rytą serga ir yra, ko gero, iš miesto, normalios šeimos, lanko(ė) mokyklą, įstojo ar įstos į universitetą ir t.t. ir kur kaimietis, dažnu atveju sergantis už žalius (AKA SLIMASSSSS arba ARTASSSSS), ko gero iš asocialios šeimos, kur tėvas muša motiną, purvinom panagėm maigo iš skelbiu pirktą PC ir kurio 80% leksikono sudaro keiksmažodžiai :)


Bet tai tu primatas kaip reta, pagal tai kokią komandą žmogus palaiko apie jo socialinę padėti sprendi? Asocialių šeimų pilna visoje Lietuvoje, nesvarbu ar tai Kaunas, ar tai Vilnius, pats esu Vilnietis, bet esu tolerantiškas, kokią komandą žmogui palaikyti yra jo asmeninis reikalas, o jeigu tu pagal sprendi apie žmogų, tai tik parodai koks siauras tavo mąstymas, bet ko norėt iš žmogaus kuris nekenčia Lietuvos miesto ir galvoja, kad už 100 kilometru kitokia Lietuva, eilinis pižonas vilnietis žiūrintis iš aukšto į kitus vien dėl to, kad pats yra iš sostinės, apgailėtina, tikiuosi tau tik 14-16 metų kaip ir daugumai iš Ryto tribūnos, kurie dar tikiu kada nors subręs. :)
2012-12-30 11:05
Uždrausta komentuoti
Apmaudu, paskutinė ataka nebuvo bloga, Popas gerai improvizavo, atmetė kamuolį laisvam lavrikui, deja pastarojo metimas labai jau neužtikrintas buvo :( Pirmoje rungtynių pusėje atrodė visiškai nepasirengę vyrai, perimetro gynyba kraupi, bet pasakiau dar draugui, kad per ilgąją tikrai Plaza viską sustyguos ir tas amerikonų Bagatskis maximum 2 taškus pelnys per antrą pusę, taip ir buvo, antroje pusėje Žalgiris atrodė užtikrintai, deja pritrūko sėkmės, o jau pirmavom 4 taškais... Labai sunervino epizodas, kai Dardenui už švarų bloką kelias sekundes pavėlavęs iš kampo atbėgęs teisėjas sušvilpė baudą, kurios prie pat stovėjęs arbitras nematė, taip pat nesupratau logikos neprasižengti likus 28 sekundėms, na taip pasisekė, davė baudą puolime, bet jei ne? Tuomet varžovai laiko iki galo, meta bet kokį metimą ir mums lieka 4 sekundėms atkovoti kamuolį, nubėgti į kitą aikštės pusę ir įmesti, tai čia geriausiu atveju gautųsi Popovičiaus metimas iš aikštės vidurio. Žodžiu pagarba vyrams už kovą, jei tik viskas bus gerai su finansais, žaidėjai neišsilakstys, tai tikrai atsirevanšuosim Kaune. Ale Kaukėnas tai graudžiai šiandien atrodė, bet vis tiek nesuvokiamai ilgai žaidė, sugadino maždaug 6-7 atakas šiandien veteranas.
2012-12-29 02:25
Ištrintas komentaras
miunxman kaskaip visai iki lemputes.a kaune da diamantidis los.o zalgrybio pensininkai dar labiau ses ir apsitraumins.taigi lauksim pao pergales ir amzinai laikinajame miesteliukstyje


Atėjo kalėdos ir į tavo daržą? Yra kuo pasidžiaugt? Visais laikais graudūs komentarai buvo, kažkaip galvojau, kai Žalgiris visą sezoną rodo puikų krepšinį apsiraminę bus tokie veikėjai kaip tu ir parodys pagarbos, bet pasirodo klydau :D Ką tas tavo Diamantidis pakeis? Gulbės giesmę gieda, ne tokią dar kaip Kaukėnas, bet jau gieda. O ko ten sėst ir apsitraumuot? Anaiptol, pasveiko Lavrikas, pasveiks Javtokas, jei tik su finansais viskas tvarkoj nėra prasmės žaidimo kreivei kristi, juolab, kad nėra jau toks ir įtemptas grafikas.
2012-10-23 22:19
Ištrintas komentaras
Aš kalbu apie šį sezoną, praeitų sezonų nuliniai rezultatai niekaip nėra susiję su Plaza ir jo komentaru apie varžybas, tai nematau prasmės apie juos kalbėt.
2012-08-01 10:15
Profesionalus komentaras
Nors ir riebiai, bet įžvalgos teisingos, ypatingai dėl Palangos nesusipratimo to ir Vitkaus beviltiškų sovietinių lopšinių. Man dar patiko kai šiandien Nalivaika išlaužė, kad Ibaka buvo pašauktas Seatle Supersonics klubo, o po to išmainytas į Oklahoma City Thunder :D
2012-05-17 08:10
Ištrintas komentaras
OOOOOO sausą arba 3-1 finalo seriją Rytui prognozavęs 50centų krepšinio pseudoekspertas prisikėlė, pagaliau!
2012-05-10 21:33
Ištrintas komentaras
DzonedMajemisAs tai nesuprantu, kodel Zalgiris taip nezaide Eurolygoje? Visiskai kitokia komanda pries Ryta atrodo. Dabar tikrai supratau, kad ZAlgirui svarbiausia iveikt Ryta. Tokio atsidavimo nemaciau nei vienose rungtynese sikyrus visas varzybas pries Rytas.CIA NE ZK GERAI ZAIDZIA O RYTAS TIESIOG PRASTAI ZAIDZIA. del tu final 4 visu ir atkrintamuju varzybu vtb. akivaizdiai matosi kad zk greiciau bega del to ir deda i kase laisvi. pazeciau kaip zk zaistu jei butu tureja tiek papildomu varzybu kaip LKL cempionai. so long suckers


Tai vis dėl to Rytas du metus iš eilė su 0 trofėjų baigiantis sezoną yra stipriausia/geriausia Lietuvos komanda taip? Tiesiog pasakykite ponaiti, taip arba ne, be jokių išsiplėtojimų.
2012-04-04 07:37
Ištrintas komentaras
Dabar aišku mūsų neišprusėliai pradės rėkaut, kad DC narkomanas... Žinokit, jei jau esi profesionalus sportininkas, tai daug geriau karts nuo karto patraukt žolytės, nei, kad užgert. Kad DC rūko, tai čia nestebina, niekada tuo net neabejojau, gaila tik, kad įkliuvo, iš patikimų šaltinių žinau, kad ir Weems su Lawsonu patraukdavo ganjos, senesniais laikais Tanoka Beardas su Tyronu Nesby neatsisakydavo šito reikalo. Romka, tai labiau nusipezėt ir negalėjo... Kokios dar bl gaujos iš Vilniaus? DC turbūt nuo kokių 14-16 metų patraukia dūmelį, kaip Amerikoj, taip ir čia, arba eilinis nevykęs Romkos bajeris, arba paranoja jam vėl užplaukė... O dėl to testo, tai juk atsitiktine tvarka ten parenka ką tikrint, pakliuvo DC, ne taip seniai buvo pakliuvęs Jamesas Gistas ir gavo tokią pat diskvalifikaciją. Kai kurie rytfaniai čia labai džiūgauja, bet aš nemanau, kad Žalgiris nuo to susilpnės, DC toli gražu nebuvo kertinis žaidėjas, nors kartais ir užlošdavo, nemažai rungtynių ir gadindavo vaizdą, tiesiog Popovičiui reikės daugiau pažaisti įžaidėjo pozicijoje, gal ir Delininkaičiui, rezervu šitą netektį kompensuoti Žalgiris turi per akis, jos net nepasijaus, tik, kad gaila DC, šaunus vyrukas ir žaidėjas, nesisekė jam paskutiniais metais Lietuvoje neskaitant pernai LKL finalų.
2012-04-04 07:37
Ištrintas komentaras
Šiaip labai abydna, tikėjaus DC dar laimės LKL su Žalgiriu, gražiai atsisveikinsim su juo, puikus žaidėjas buvo, visada man imponavo jis kaip įžaidėjas ir šiaip linksmas vyrukas, toks tikras žalgirietis, nors ir legionierius, tikiuosi nepaisant visko, jam surengs išlydėtuves kaip kad buvo Marcusui Brownui šio sezono pradžioje.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos