Kauno „Žalgiris“ (25-4) iškovojo lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), namuose 97:63 (24:12, 23:14, 22:21, 28:16) sutriuškindamas „Prienų“ (6-25) krepšininkus.
Fantastišką pergalę Vilniaus „Lietuvos rytui“ LKL per 0,8 sekundės išplėšė paskutinės atakos smaigalyje atsidūręs Mike'as Moseris. Po minutės pertraukėlės iš užribio kamuolį išmetinėjęs Mindaugas Lukauskis jį „pakabino“ Moseriui virš krepšio, kuris iššokęs aukščiau už visus pelnė lemiamus taškus, lėmusius vilniečių pergalę.
Vilniaus „Lietuvos rytas“ išplėšė pergalę paskutinę rungtynių Klaipėdoje sekundę.
Atlaikę Atėnų „Panathinaikos“ (5-5) tritaškių lietų, Kauno „Žalgirio“ (4-6) krepšininkai revanšavosi Graikijos ekipai. Laikinosios sostinės atstovai laimėjo 76:70 (17:13, 22:15, 16:27, 21:15) ir Eurolygos E grupėje pakilo į penktą vietą.
Gintaras Krapikas mano, kad pergalė prieš „Panathinaikos“ svarbi tiek turnyrine prasme, tiek psichologiškai.
Duško Ivanovičius gyrė Kauno „Žalgirio“ snaiperį Artūrą Milaknį.
„NBA pasaulis“ apžvelgia įdomiausias istorijas iš stipriausios pasaulio krepšinio lygos.
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (23-4) iškovojo skambiausią sezono pergalę. Marcelo Nicola treniruojami vilniečiai sekmadienį savo aikštėje 93:64 (27:17, 25:8, 25:20, 16:21) nepaliko vilčių Kauno „Žalgiriui“ (24-4) ir įnešė dar daugiau intrigos LKL turnyrinės lentelės viršuje.
«  1 ··· 109 ··· 218 ··· 327 ··· 410 411 412 413 414 ··· 436 ··· 545 ··· 653  »