Augusto Lima mintys prieš akistatą su Maskvos CSKA ekipa.
Šarūno Jasikevičiaus mintys prieš artėjančią akistatą su Maskvos CSKA.
Šešis taškus ketvirtajame kėlinyje surinkę kauniečiai namuose beveik 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 59:74 (17:17, 16:24, 20:12, 6:21) nusileido Ispanijos čempionams, žaidusiems be lietuvio Jono Mačiulio.
Šarūnas Jasikevičius savo kariauną rengia dar vienam Eurolygos išbandymui. Savaitė, kaip sako pats Šaras, galbūt net sunkesnė nei įprastai, kadangi į svečius atvyksta žvaigždėtasis Madrido „Real“ klubas.
Vienintelis Grantas Vasiliauskas iš Eurolygos atrankos turnyro nugalėtojų Kauno „Žalgirio“ komandos pateko į simbolinį geriausių krepšininkų penketuką, tačiau treneris Tomas Masiulis vietos tarp jų atrastų visiems savo ekipos žaidėjams.
Trenerio Arvydo Gronskio komentaras po pralaimėtų paskutiniųjų „Lietuvos ryto“ komandos rungtynių Eurolygos jaunimo atrankos turnyre.
Kauno „Žalgirio“ (6-11) viešnagė Turkijoje baigėsi nesėkmingai – Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai beveik visą mačą kvėpavo varžovams į nugaras, tačiau paskutinėmis minutėmis 79:87 (17:17, 17:23, 23:25, 22:22) turėjo pripažinti Stambulo „Galatasaray“ (5-12) pranašumą.
1 2 3 ··· 54 ··· 108 ··· 162 ··· 216 ··· 270 ··· 322  »