0
0/0
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2024-03-14
Nacionalinėje koledžo atletų asociacijoje (NCAA) galingu pasirodymu išsiskyrė Rytis Petraitis, kurio atstovaujami „Air Force Falcons“ 56:82 (30:49, 26:33) neprilygo Naujosios Meksikos „Lobos“.
2024-01-14
Solidų pasirodymą NCAA surengė už Atlanto tobulėjantis Augustas Marčiulionis. Vilnietis puikiai skirstė kamuolius, o jo atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (13-6) išvykoje 73:49 (47:18, 26:31) sutriuškino Santa Klaros „Broncos“ (12-7).
2023-12-10
NCAA pirmenybėse dominuojančius pasirodymus surengė Augustas Marčiulionis bei Ugnius Jaruševičius. Marčiulionio atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (5-5) išvykoje 64:61 (33:32, 31:29) pranoko Kolorado valstijos „Rams“ (9-1). Gynėjas per 36 minutes pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 5 asmenines pražangas.
Apie

2018-2019: Kauno Žalgiris-3 (RKL)
2019-2020: Kauno Žalgiris-3 (RKL)
2020-2021: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2021-2022: Kauno Žalgiris-2 (NKL), balandį paskolintas Kėdainių Nevėžiui (LKL)
2022-2023: Bakersfield Roadrunners (NCAA)

2023-11-10
NCAA pirmenybėse už Atlanto Augusto Marčiulionio ir Armando Plintausko universitetai pasiekė užtikrintas pergales. Marčiulionio atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (2-0) ekipa namuose 72:58 (40:25, 32:33) įveikė Naujosios Meksikos „Lobos“ (1-1) ir įsirašė antrąją sezono pergalę.
2023-11-07
Jungtinėse Amerikos Valstijose (NCAA) startavo NCAA pirmenybės, kuriose solidžius pasirodymus rengė ir jaunuoliai iš Lietuvos.  Užtikrintai karjerą už Atlanto pradėjo Motiejus Krivas ir Paulius Murauskas, o jų atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (1-0) namuose 122:59 (61:26, 61:33) nupūtė „Morgan State Bears“ (0-1) krepšininkus.
2023-01-15
Pralaimėjimą NCAA lygoje patyrė Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujamas Arizonos universitetas (15-3). „Wildcats“ 68:87 (37:43, 31:44) neprilygo Oregono valstijos „Ducks“ (10-8) ekipai. Ąžuolas Tubelis per 36 minutes surinko 14 taškų (5/13 dvit., 4/5 baud.), 6 atkovotus bei 4 prarastus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius ir 2 pražangas.
2023-01-12
Pralaimėjimą NCAA lygoje patyrė rezultatyviai rungtyniavusio Gedimino Juozapačio atstovaujama Meino „Black Bears“ (6-10). Lietuvio ekipa namų aikštelėje 58:71 (30:38, 28:33) nusileido Naujajo Hampšyro „Wildcats“ (8-8) bei patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.
2022-12-07
Simonas Lukošius surengė sėkmingą pasirodymą NCAA, o jo atstovaujama Butlerio universiteto „Bulldogs“ (7-3) 71:61 (37:28, 34:33) įveikė Jeilio universitetą (8-2). Lietuvos ir Vokietijos pilietybes turintis gynėjas per 30 minučių pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.
2022-12-04
Pergalę NCAA čempionate iškovojo Butlerio „Bulldogs“ (6-3) ekipa su Simonu Lukošiumi, kuri 80:66 (37:33, 43:33) įveikė Tenesio „Tech Gold Eagles“ (3-6) krepšininkus. Lukošius per 38 minutes surinko 8 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.
2022-11-30
Vasarą universitetą JAV pakeitęs Modestas Kancleris vis garsiau praneša apie save NCAA. Šį kartą dviejų lietuvių atstovaujama Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ (4-3) namie 90:49 (42:23, 48:26) įveikė La Sierra universiteto „Golden Eagles“ komandą, o Kancleris buvo ryškiausias nugalėtojų gretose.
2022-11-23
Vasarą universitetą JAV pakeitęs Modestas Kancleris šį sezoną NCAA atsiskleidžia naujomis spalvomis. Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ (3-1) išvykoje 73:63 (33:21, 40:42) įveikė Teksaso universiteto „A&M Islanders“ (3-2) ekipą, o lietuvis buvo rezultatyviausias rungtynėse.
2022-11-17
Pergalę NCAA iškovojo Augusto Marčiuliono atstovaujama „Saint Mary „Gaels“ (4-0) ekipa. Lietuvio komanda 72:54 (35:27, 37:27) įveikė „Jaguars“ (0-3) krepšininkus. Marčiulionis per 16 minučių taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2022-08-03
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ atsisveikino su dar keturiais žaidėjais. Oficialiame klubo pranešime skelbiama, kad komandą palieka Amaras Sylla, Rihards Kuksiks, Paulius Murauskas ir Ugnius Jaruševičius. Sylla praėjusiame LKL sezone per 28 minutes vidutiniškai rinko po 11,5 taško, 7,7 atkovoto kamuolio, 1,9 rezultatyvaus perdavimo, 2,1 blokuoto metimo bei 16,7 naudingumo balo.
2022-06-01

Kauno „Žalgirio“ dubleriai vakar oficialiai uždarė sezoną, o jame padėkojo trim krepšininkams už praleistus metus jaunimo sistemoje.

2022-04-09
Kauno „Žalgirio“ dublerių sistemoje tobulėjęs 18-metis Ugnius Jaruševičius pratęs savo sezoną aukščiausiame šalies lygmenyje. Nuo 2020-2021 metų sezono antrojoje Kauno „Žalgirio“ ekipoje rungtyniaujantis alytiškis šį sezoną užbaigs vilkėdamas Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandos marškinėlius. ...
2022-01-24
Kauno „Žalgirio“ dubleriai kol kas žaidžia puikų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną. Jaunieji žalgiriečiai du reguliariojo sezono ratus užbaigė būdami penketuke. Sėkmingų jaunuolių pasirodymų veikiausiai nebūtų ir be kitos svarbios komandos grandies – trenerio. Šiame sezone Lietuvos čempionų jaunimui vadovauja 37-erių Vytautas Pliauga, ...

1.8/1.3
0.4 0.4 0.8 0.4 0.4 2.5 1.5 4.3 4.1 31 »

Sezonai:   21/22 | 20/21 | 19/20 | 18/19

Data Komanda Varžovas Rezultatas MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF