9
4/5
0 5 1 3 1 3 2 19 20
2024-03-14
Nacionalinėje koledžo atletų asociacijoje (NCAA) galingu pasirodymu išsiskyrė Rytis Petraitis, kurio atstovaujami „Air Force Falcons“ 56:82 (30:49, 26:33) neprilygo Naujosios Meksikos „Lobos“.
2024-02-25
NCAA pirmenybėse Rokas Jocius surengė geriausią karjeros pasirodymą, kai per 28 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė kamuolį bei išrašė 4 blokus. Toks lietuvio žaidimas padėjo La Salle'o „Explorers“ (14-14) namuose įveikti Rod Ailando „Rams“ (11-16) rezultatu 84:61 (42:28, 42:33).
2024-02-22
Vasarą į Sinsinačio universitetą persikėlęs Simonas Lukošius sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, tačiau tai nuo pralaimėjimo „Bearcats“ (16-10) neišgelbėjo. NCAA Lukošiaus komanda savo aikštėje 76:80 (32:37, 44:43) nusileido Oklahomos valstijos universiteto komandai „Cowboys“ (12-14).
Apie

2019-2020: Kauno Žalgiris-3 (RKL)
2020-2021: Vilniaus Perlas (NKL) ir Vilniaus Rytas (LKL)
2021-2022: Vilniaus Perlas Energija (NKL) ir Vilniaus Rytas (LKL)

2024-02-08
NCAA pirmenybėse 20-metis 208 cm ūgio vidurio puolėjas iš Kauno Rokas Jocius sužaidė geriausias savo rungtynes. 118 kg sveriantis Jocius per 24 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 3/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, tris sykius prasižengė ir sykį suklydo.
2024-01-24
Įspūdingą pasirodymą už Atlanto surengė Rytis Petraitis, kuris surinko trigubą dublį ir įsirašė į universiteto istoriją.  JAV gimęs lietuvis per 38 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo 3 metimus, po 2 sykius perėmė ir prarado kamuolį bei 2 kartus prasižengė.
2023-12-22
Karjeros sezoną NCAA žaidžiantis Augustas Marčiulionis dabar surengė ir geriausią savo pasirodymą kitoje Atlanto pusėje. Lietuvio komanda „Saint Mary's Gaels“ (8-5) savo aikštėje 92:56 (38:29, 54:27) sutriuškino „Northern Kentucky Norse“ (7-6), o Marčiulionis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.
2023-11-22
NCAA tobulėjantis Rokas Jocius turėjo galimybę išmėginti jėgas prieš elitinį Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) universitetą. Lietuvio atstovaujama „La Salle Explorers“ (4-1) išvykoje 66:95 (29:39, 37:56) buvo sutriuškinta Djuko universiteto (4-1).
2023-11-19
NCAA pirmenybėse Rokas Jocius įnešė svarų indėlį į ketvirtąją komandos pergalę paeiliui. Lietuvio atstovaujamas „La Salle Explorers“ (4-0) išvykoje 79:78 (31:36, 48:42) dramatiškai palaužė Pietų Indijanos USI ekipą (1/4). Jocius per 18 minučių pelnė 9 taškus (4/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.
2023-11-12
Įsibėgėjančiame NCAA sezone naudingus pasirodymus naktį iš šeštadienio į sekmadienį rengė ir jaunuoliai iš Lietuvos.  Lauryno Vaištaro ir Gedimino Mokšecko atstovaujama „Campbell Fighting Camels“ (1-1) išvykoje 63:77 (26:39, 37:38) nusileido Rytų Karolinos „Pirates“ (2-0) krepšininkams.
2023-11-08
Du Lietuvos aukštaūgiai, Rokas Jocius ir Olegas Kojenetsas, kitoje Atlanto pusėje sėkmingai atidarė NCAA sezoną. Jociaus atstovaujama „La Salle Explorers“ (1-0) namie 67:61 (32:32, 35:29) palaužė „Drexel Dragons“ (0-1).
2023-03-01
Rezultatyvų pasirodymą NCAA lygoje surengė Gediminas Juozapaitis, o tai padėjo Meino universiteto „Black Bears“ (13-16) namuose 66:64 (32:31, 34:33) palaužti Bryanto „Bulldogs“ (17-12).  Juozapaitis per 38 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.
2023-02-26
Neįtikėtiną pralaimėjimą NCAA patyrė Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (24-5) ekipa. Arizonos komanda namuose 88:89 (45:46, 43:43) nusileido Arizonos valstijos „Sun Devils“ (20-9) krepšininkams.
2023-02-12
Prasčiausias sezono rungtynes NCAA lygoje sužaidė Ąžuolas Tubelis, o niūrų jo vakarą vainikavo reta Arizonos „Wildcats“ (22-4) nesėkmė. Arizonos ekipa varžovų aikštėje 79:88 (44:41, 35:47) nusileido Stanfordo universiteto „Cardinal“ (11-14) komandai.
2022-12-11
Pergalę iškovojo NCAA Ąžuolo ir Tautvilo Tubelių atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (8-1) komanda. Lietuvių ekipa 89:75 (46:36, 43:39) nugalėjo Indianos universiteto krepšininkus. Rezultatyviausiai žaidęs Ąžuolas Tubelis per 28 minutes surinko 21 tašką (9/16 dvit., 3/4 baud.), 7 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį,  2 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus ir 2 pražangas.
2022-12-07
Simonas Lukošius surengė sėkmingą pasirodymą NCAA, o jo atstovaujama Butlerio universiteto „Bulldogs“ (7-3) 71:61 (37:28, 34:33) įveikė Jeilio universitetą (8-2). Lietuvos ir Vokietijos pilietybes turintis gynėjas per 30 minučių pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.
2022-12-04
Pergalę NCAA čempionate iškovojo Butlerio „Bulldogs“ (6-3) ekipa su Simonu Lukošiumi, kuri 80:66 (37:33, 43:33) įveikė Tenesio „Tech Gold Eagles“ (3-6) krepšininkus. Lukošius per 38 minutes surinko 8 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.
2022-12-01
Pralaimėjimą NCAA patyrė Augusto Marčiulionio atstovaujamas „Saint Mary's Gaels“(6-2). Lietuvio komanda 65:69 (23:27, 42:42) nusileido Naujosios Meksikos „Lobos“ (7-0) krepšininkams. Marčiulionis per 21 minutę surinko 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, bloką ir 3 pražangas.
2022-11-19
NCAA toliau sėkmingai rungtyniauja lietuvių šeimoje Anglijoje gimęs Gediminas Juozapaitis. Šį kartą snaiperis per 29 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 0/2 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio atstovaujama Meino universiteto „Black Bears“ (3-1) ekipa 93:70 (45:32, 48:38) sutriuškino Kolumbijos universiteto „Lions“ (1-4).
2022-06-22

Vilniaus „Perlas Energija“ praneša, kad komandą palieka Rokas Jocius.

2021-02-25
Tinklalapis „BasketNews.lt“ pristato Lietuvos talentų kalvės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) perspektyviausių 2020-2021 metų sezono žaidėjų dešimtuką. Į jį patekti pretendavo visi 2000 metais ir vėliau gimę krepšininkai. Perspektyviausių jaunuolių reitingas buvo sudarytas konsultuojantis su NKL treneriais, kurie geriausiai ...

Gimė: 2003-07-04, Kaunas, Lietuva

Data Komanda Varžovas Rezultatas MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF