6
3/3
1 1 2 1 3 14 15
2023-10-07
Solidžiai tritaškius pataikęs Laurynas Beliauskas pergalės Salonikų PAOK (0-1) neatnešė. Lietuvio atstovaujama ekipa Graikijos lygos starte namuose 80:95 (14:28, 24:23, 22:21, 20:23) nusileido Patrų „Promitheas“ (1-0). Beliauskas per 23 minutes pasižymėjo 14 taškų (0/1 dvit., 4/5 trit., 2/2 baudų), 2 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 klaida ir 2 pražangomis.
2023-07-26
Solidžiai sezoną Vilniaus „Ryte“ užbaigęs Jaime Echenique karjerą tęs Graikijoje. Patrų „Promitheas“ ekipa oficialiai paskelbė apie sutartį su centru artėjančiam sezonui. Graikijos klubas – „Ryto“ varžovas FIBA Čempionų lygos B grupėje. 26-erių kolumbietis į Vilnių atvyko balandžio viduryje, kai peties traumą patyrė Martynas Echodas.
2023-07-14
Las Vegase vykstančioje NBA Vasaros lygoje savo šanso sulaukė praėjusį sezoną Vilniaus „Ryte“ užbaigęs Jaime Echenique.  Pirmuosius tris komandos mačus ant suolo praleidęs 26-erių kolumbietis galiausiai debiutavo su Portlando „Trail Blazers“ marškinėliais. Per 3 minutes centras pataikė abu mestus dvitaškius ir surinko 4 taškus bei po sykį suklydo ir prasižengė.
Apie

2020-2021: San Sebastiano Gipuzkoa Basket (Ispanija)
2021-2022: Capital City Go-Go (G lyga), gruodį sudarė 10 dienų sutartį su Washington Wizards (NBA)
2022-2023: Capital City Go-Go (G lyga), gruodį išmainytas į Motor City Cruise (G lyga), balandį persikėlė į Vilniaus Rytą (LKL)

2023-06-10
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ aistruoliai išvys tikrą kulminaciją – lemiamas finalo serijos rungtynes. Penktą kartą serijoje ginklus surems Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“. Tokių intriguojančių finalų „Betsafe-LKL“ nebuvo jau seniai, o emocijos čia yra pasiekusios aukščiausią tašką.
2023-06-03
Balandžio 14 dieną Vilniaus „Rytą“ papildęs Jaime Echenique išskyrė pergalės LKL finale priežastis bei papasakojo apie savo ne pirmą akistatą su Laurynu Biručiu. Šeštadienį LKL čempionų titulą ginantis sostinės klubas namuose 94:71 sutriuškino Kauno „Žalgirį“ ir serijoje atstatė lygybę – 1-1.
2023-04-29
Visada besišypsantis ir pozityvus – taip galima apibūdinti Vilniaus „Ryto“ naujoką Jaime Echenique. Daugybė įdomių istorijų vienas prieš vieną pokalbyje su neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventusiu kolumbiečiu.
2023-04-20
Vilniaus „Rytas“ (22-6) atvykusio naujoko Jaime Echenique etapą Lietuvoje pažymėjo dominuojančiu žaidimu. Giedriaus Žibėno vadovaujama komanda savo aikštėje 109:84 (23:21, 31:19, 29:20, 26:24) sutriuškino „Šiaulius“ (11-17) ir grįžo į pergalingą kelią.
2023-04-14
Dėl patirtos traumos Vilniaus „Rytui“ šį sezoną padėti nebegalėsiantį Martyną Echodą sostinės klubo gretose keičia 25-erių puolėjas Jaime Echenique. Echodas susižeidė petį, o atlikus išsamesnius tyrimus žaidėjui buvo nustatytas sąnario lūpos plyšimas. Penktą sezoną Vilniaus klubo spalvas ginantis 206 cm ūgio puolėjas be krepšinio praleis nuo 3 iki 4 mėnesių.

2.2/1.5
0.6 0.1 1.3 0.5 0.3 2.5 1.9 11.7 11.3 15 »

Gimė: 1997-04-27, Barankilija, Kolumbija

Data Komanda Varžovas Rezultatas MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF
86-97 22 83.3%