1
1/0
2 0 1 0 - 0 - 6 4
2023-09-09
Tomas Dimša atsirėmęs į atitvarą mėgino rasti žodžių apibūdinimui, kas ką tik įvyko nuaidėjus finalinei sirenai po triuškinamo pralaimėjimo Latvijai. Lietuvos rinktinė paskutinėse turnyro rungtynėse 63:98 neprilygo Latvijos krepšininkams ir patyrė didžiausią nesėkmę dalyvaujant planetos pirmenybėse.
2023-08-29
Tomas Dimša pozityviai įvertino Tado Sedekerskio darbą gynyboje su Nikola Vučevičiumi ir davė perspėjimą komandai dėl pirmojo kėlinio mače su Juodkalnija. Tik pirmajame kėlinyje Lietuvos rinktinė ir nebuvo dominuojanti komanda, tačiau vėliau laikė iniciatyvą ir laimėjo kertinį pasaulio čempionato D grupės mūšį – 91:71 įveikti juodkalniečiai.
2023-08-01
Lietuvos rinktinė užtikrintai žygiavo antrosios pergalės pasiruošimo cikle link, tačiau ketvirtąjį kėlinį Sakartvelo rinktinei pralaimėjo 22:37 ir likus 24 sek. leido varžovams išlyginti rezultatą (102:102). Visgi Tomas Dimša su lyg sirena pataisė netaiklų Igno Brazdeikio metimą ir išplėšė lietuviams pergalę – 104:102.
Apie

Europos jaunučių (iki 16 metų) vicečempionas 2010 metais

2011-2012: Kauno Žalgiris-Sabonio krepšinio centras (NKL)
2012-2013: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2013-2014: Kauno Žalgiris (LKL)
2014-2015: Kauno Žalgiris (LKL)
2015-2016: Frankfurto Skyliners (Vokietija)
2016-2017: Prienų-Birštono Vytautas (LKL)
2017-2018: Prienų-Birštono Vytautas (LKL), balandį perėjo į Varezės Pallacanestro (Italija)
2018-2019: Utenos Juventus (LKL)
2019-2020: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2020-2021: Kauno Žalgiris (LKL), rugsėjo mėnesį iki sezono pabaigos buvo paskolintas Las Palmo Gran Canaria (Ispanija)
2021-2022: Trevizo NutriBullet (Italija)

2023-06-30
Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša sėkmingai sveiksta po operacijos ir laukia sugrįžimo į krepšinio aikštelę. Dimša turėtų laiku atvykti į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklą, kuri ruošis Filipinuose vyksiančiam 2023 m. pasaulio čempionatui.
2023-06-17
Kauno „Žalgirio“ gynėjui Tomui Dimšai 2022–23 m. sezonas prasidėjo nuo kovos dėl minučių komandos gynėjų rotacijoje, o baigėsi užtikrintu vaidmeniu ir po 8-erių metų pertraukos iškovotu dar vienu LKL čempiono titulu. Nusileidus sezono uždangai, gynėjas su „Žalgiris TV“ kalbėjosi apie svarbiausius šviežiai pasibaigusio sezono akcentus.
2023-06-11
Solidų sezoną Kauno „Žalgiryje“ sužaidęs Tomas Dimša liks Lietuvos čempionų stovykloje. Klubas oficialiai pranešė apie pratęstą sutartį pagal formulę 2+1. BasketNews žurnalistas Donatas Urbonas pirmasis pranešė, jog Dimša pratęs sutartį su Kauno klubu. Sutarties pratęsimu su Dimša džiaugėsi komandos vyr. treneris Kazys Maksvytis.
2023-06-11
Arnas Butkevičius ir Tomas Dimša varginantį sezoną kartu su Kauno „Žalgiriu“ užbaigė LKL čempionų titulu ir artimiausiu metu pasiners į atostogas. Tačiau ne į pačias ilgiausias, jų planuose – žaidimas Lietuvos rinktinėje.
2023-05-03
Tomas Dimša susiėmęs už galvos naršė telefone po eliminacijos Eurolygoje. Kauno „Žalgirio“ krepšininką valdė nusivylimas, kurį visgi permušinėjo pasididžiavimas komanda. Lietuvos grandas Eurolygos ketvirtfinalyje 0-3 nusileido Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelonai“, tačiau jau įšokęs į stipriausiųjų aštuntuką sukūrė stebuklą Europoje.
2023-04-17
Ketvirtą kėlinį dviem taikliais tritaškiais atidaręs Tomas Dimša skynė Kauno „Žalgiriui“ kelią į pergalę LKL derbyje. Šį sezoną dukart pralaimėjęs principinį mūšį, Kauno klubas vos neprisižaidė trečiojo tarpusavio susitikimo pabaigoje, bet galop finišavo pergalingai 81:75.
2023-04-01
Edgaras Ulanovas retai atsidurdavo tokioje situacijoje erdvioje Kauno „Žalgirio“ rūbinėje. Vidas Mačiulis keletą minučių pakamantinėjo kapitoną po dar vienos pergalės dviguboje Eurolygos savaitėje. Tačiau kai Ulė liko vienas, jis turėjo maloniai šyptelėti, matydamas vaizdą savo teritorijoje.
2023-03-16
Tomas Dimša paskutinėje gynybinėje atakoje susikeitė su Arnu Butkevičiumi ginamaisiais ir liko prieš Pirėjo „Olympiakos“ žvėrį. Shaquille’as McKissicas signalizavo Thomasui Walkupui, kuris iškart įmetė Saša Vezenkovui kamuolį prieš Dimšą aikštės krašte.
2023-03-07
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienio vakarą Berlyne rungtynėmis su vietos ALBA pradės itin svarbią šio Eurolygos sezono dvigubą savaitę.
2023-02-13
Kauno „Žalgirio“ gynėjui Tomui Dimšai šis sezonas žaliai baltų gretose tapo tikru sugrįžimu į komandos gretas nuo 2014-2015 m. sezono. Žalgirietis ne tik įsitvirtino vyriausiojo trenerio Kazio Maksvyčio rotacijoje, bet ir dėl traumų iškritus amerikiečiui Keenanui Evansui, o vėliau ir Isaiah Taylorui, tapo pagrindiniu „Žalgirio“ kamuolio valdytoju.
2023-01-26
Kauno „Žalgiris“ šį vakarą bandys atsirevanšuoti dar vienai Eurolygos komandai už pralaimėjimą pirmajame reguliariojo sezono rate. Atėnuose Kazio Maksvyčio auklėtiniai susitiks su vietos „Panathinaikos“.
2023-01-10
Kauno „Žalgirio krepšininkai antradienio vakarą pradės pasirodymą antrajame Eurolygos reguliariojo sezono rate. Žalgiriečių laukia susitikimas su pirmoje sezono pusėje namuose įveiktu Bolonijos „Virtus“ klubu.
2023-01-10
2017 metų sausio 6 diena. Prienų krepšinio arenoje per treniruotę Tomui Dimšai plyšta dešinės kojos Achilo sausgyslė. Maždaug po dviejų valandų jam Kauno klinikose jau buvo atlikta operacija.
2023-01-05
Keenano Evanso rungtynės su Stambulo „Fenerbahce“ baigėsi vos po 57 žaidimo sekundžių ir be jo likęs Kauno „Žalgiris“ turėjo ieškoti kitų ginklų puolime. Vienu iš tų ginklų tapo Tomas Dimša. Nuo suolo pakilęs gynėjas per 20 minučių pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 14 naudingumo balų.
2022-12-09
Eurolygos dvyliktojo turo rungtynes su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda Kauno „Žalgiris“ pasitinka praretėjusia sudėtimi. Žalgiriečiams negalės padėti ne tik traumą patyręs Lukas Lekavičius, bet ir susirgę Tomas Dimša ir Karolis Lukošiūnas. Rungtynėms su Eurolygos čempionais bus registruoti Mantas Kalnietis, Motiejus Krivas ir Liutauras Lelevičius.
2022-12-05
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) lyderių mūšyje iškovojo Tomo Dimšos traukiamas Kauno „Žalgiris“ (10-1).  Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 80:75 (23:18, 20:18, 13:22, 24:17) palaužė Jonavos „CBet“ (8-3) ekipą.
2022-11-11
Tomo Dimšos karjeros vakaras Vilerbane tapo pagrindu Kauno „Žalgirio“ pirmajai pergalei Eurolygos išvykoje. Startavęs taikliais penkiais tritaškiais paeiliui, gynėjas buvo ryškiausia kauniečių figūra 93:76 pranokstant vietos ASVEL.

0.7/0.4
0.9 0.5 0.9 0.1 0.2 2.1 1.4 5.9 3.1 36 »

2/0.7
3.6 0.9 1.7 0.1 0.2 2 2.6 14.1 13.9 24 »
1.6/0.5
1.1 0.7 0.3 0.3 0.2 1.4 1.4 8.5 6.1 14 »
0.9/0.8
0.8 0.5 0.7 0.3 0.2 1.8 0.9 6.1 4.5 37 »
0.5/0.4
0.9 0.7 0.7 0.1 0.2 1.8 0.6 2.8 1.2 25 »

1.2 1.7 2.4 0.2 - 1 - 10.2 6.8 9 »
Sezonai:   23/24 | 22/23 | 21/22 | 20/21 | 19/20 | 18/19 | 17/18 | 16/17 | 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10

Data Komanda Varžovas Rezultatas MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF