A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
K / Profesionalai
Tartu Ulikool/Kalev
Bandirmos Teksut
Los Angeles Clippers
Gargždų Gargždai
Ankaros Turk Telekom
Patrų Promitheas
Vilerbano ASVEL
Australijos rinktinė
Ankaros Turk Telekom
Stambulo Besiktas
Kazanės UNIKS
Lietuvos rinktinė, Vilniaus Rytas
Kanados rinktinė
Kėdainių Nevėžis
Kėdainių Nevėžis
Atėnų Peristeri
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Stambulo Fenerbahce
Bandirmos Teksut
Liepojos Liepaja/LSSS
Liepojos Liepaja/LSSS
Krasnodaro Lokomotiv, Lietuvos rinktinė
Vilniaus Perlas, Vilniaus Rytas-2
Tartu Ulikool/Kalev
Bangenė/Aivera
Phoenix Suns
Gdynės Arka
Telšių Telšiai
Kauno Žalgiris-2
Kauno Žalgiris-2
Atėnų Peristeri
Vilniaus Svaja
Boston Celtics
Badalonos Joventut
Jonavos BC Jonava
Salonikų PAOK
Atėnų Peristeri
Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė
Minsko Tsmoki-2
Vloclaveko Anwil
Salonikų PAOK
Patrų Promitheas
Tartu Ulikool/Kalev
Patrų Promitheas
Kauno LSU-Aistės-2
Telšių Telšiai
Kėdainių Nevėžis
Pasvalio Pieno žvaigždės
Gargždų Gargždai
Kauno Aistės-LSMU
Senegalo rinktinė
Tauragės krepšinio klubas
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Palangos Kuršiai
Monako Basket
Rišon Leziono Maccabi
Trento Dolomiti Energia
Pašušvys
Detroit Pistons
Bambergo Brose
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Talino Ulikool
Oldenburgo EWE Baskets
Vechtos RASTA
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė
Tuniso rinktinė
Sankt Peterburgo Zenit
Utah Jazz
Charlotte Hornets, Dallas Mavericks
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Podgoricos Buducnost
Miuncheno Bayern
Trento Dolomiti Energia
Detroit Pistons
Atėnų Peristeri
Pasvalio Pieno žvaigždės
Talino Ulikool
Vilniaus DPV
Rygos TTT
Antverpeno Telenet Giants
Dallas Mavericks, Vokietijos rinktinė
Jonavos BC Jonava, Utenos Juventus
Vilniaus VK-Kamanė
BC Žilvinas
Vilniaus Svaja
Kazanės UNIKS
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons
Šilalės Lūšis
Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos moterų rinktinė
Salonikų PAOK
Trento Dolomiti Energia
New York Knicks
Rygos VEF
Kauno Žalgiris-2
Šakių Vytis
Stambulo Galatasaray, Turkijos rinktinė
Kazanės UNIKS
Patrų Promitheas
Rygos Stradina Universitate
Rygos Stradina Universitate
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Tenerifės Iberostar
Memphis Grizzlies
Torunės Polski Cukier
Pirėjo Olympiakos
Miuncheno Bayern
Talino Ulikool
Stambulo Galatasaray
Philadelphia 76ers, Turkijos rinktinė
Sombatėjaus Falco
Chicago Bulls
Milwaukee Bucks
Talino Ulikool
Kazanės UNIKS
Talino Ulikool
Stambulo Darussafaka
Lenkijos rinktinė
Šilalės Lūšis
Bonos Telekom Baskets
Maskvos CSKA
Patrų Promitheas
Monako Basket
Čekijos rinktinė
Rišon Leziono Maccabi
Kauno Žalgiris-2
Vechtos RASTA
Andoros MoraBanc, Liublianos Cedevita Olimpija
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Ulmo Ratiopharm
Kauno KM Žalgiris
Manresos BAXI
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Čekijos rinktinė, Saragosos Casademont
Rygos Stradina Universitate
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Prienų CBet
Ulmo Ratiopharm
Minsko Tsmoki-2
Sombatėjaus Falco
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Vilniaus Rytas-2
Liublianos Cedevita Olimpija
Tartu Ulikool/Kalev
Tartu Ulikool/Kalev
Gargždų Gargždai
Kauno KM Žalgiris
Panevėžio Lietkabelis
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus Svaja
Krasnodaro Lokomotiv, Rusijos rinktinė
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Lenkijos rinktinė, Torunės Polski Cukier
Dižono JDA
Mažeikių Ereliai, Šilalės Lūšis
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Kėdainiai BC, Kėdainių Nevėžis
Jeruzalės Hapoel, Ostendės Filou
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Belgrado Crvena Zvezda
Stambulo Anadolu Efes
Rygos VEF
Brooklyn Nets
Los Angeles Lakers
Belgrado Crvena Zvezda
Krasnodaro Lokomotiv, Lietuvos rinktinė, Pirėjo Olympiakos
Kauno Aistės-LSMU
Alytaus Sintek-Dzūkija
Lietuvos moterų rinktinė


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas